Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"
(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!
Футболісти збірної Бразилії стали переможцями Кубка Америки-2019.
У фіналі головного футбольного турніру серед південноамериканських команд національна збірна Бразилії на стадіоні «Маракана» в Ріо-де-Жанейро з рахунком 3:1 перемогла команду Перу, повідомляє Укрінформ.
У складі бразильців відзначились Евертон (15-а хвилина), Габріел Жезус (45+2) і Річарлісон (90, з пенальті); у перуанців м’яч забив Паоло Герреро (44, з пенальті).
ЛЕГЕНДАРНИЙ АМЕРИКАНСЬКИЙ БОКСЕР СТАВ АМБАСАДОРОМ ТМ PARIMATCH
Усміхнений і дотепний, у чудовій фізичній формі і зі жвавим поглядом — таким у Києві побачили колишнього абсолютного чемпіона світу з боксу у суперважкій вазі Майка Тайсона.
Американець, який є рекордсменом Книги рекордів Гіннесса і займає почесне місце в Міжнародному залі боксерської слави, прилетів на запрошення ТМ Parimatch, яка зробила його своїм офіційним бренд-амбасадором. Тайсон приїхав до України у супроводі рідних — дружини Кікі та сина Аміра.
Коли б упродовж доби ви не перебували цього літа на свіжому повітрі, обов’язково слід вжити заходів для запобігання сонячній еритемі, гострій шкірній реакції на надмірний вплив ультрафіолетового випромінювання.
Адже незахищена шкіра реагує на літнє сонце болючим почервонінням, лущенням і можливою появою пухирців. Ці ефекти короткочасні, але сонячний опік може також викликати довгострокові проблеми, такі як передчасне старіння шкіри (коричневі плями, зморшки) і навіть рак шкіри.
Останнім часом в усьому світі спостерігається зростання ендокринних захворювань. Найбільш частими є різні захворювання щитовидної залози, які можуть перебігати гостро або хронічно і в деяких випадках можуть становити загрозу життю пацієнта.
До всього варто пам’ятати, що гормони щитовидної залози діють на всі клітини тіла і впливають на такі процеси, як робота серця, інтенсивність обміну речовин, ріст та інтелектуальний розвиток дітей.
Як же відбуваються ці процеси та й що робити, аби підтримувати нормальну роботу щитовидної залози? На ці запитання нам відповів фахівець — ендокринолог Гаврило Васильович ФРОЛОВ.
Сьогодні саме час говорити про знання, про роль і поширення знань. Отож співрозмовником став Василь Кушерець — голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, відомий український філософ, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.
Український фільм «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукича отримав одну з нагород 54-го Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.
Про це повідомляє «Радіо «Свобода».
«Стрічка режисера Антоніо Лукича «Мої думки тихі» — лауреат 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах. У секції East of the West («На Схід від Заходу») фільм відзначено спеціальною нагородою журі Фестивалю», — йдеться у повідомленні.
Вистави за дотепними оповіданнями Антона Чехова користуються популярністю в усьому світі. Люблять їх і українські глядачі. Нещодавно на Новій сцені Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки народний артист України Кирило Кашліков поставив виставу «Хороші люди...» за творами Антона Павловича, створеними у 80-х роках ХІХ століття.
— Наш театр багато разів звертався до Чехова... На різних сценах... Антон Павлович і в житті, і у творчості дуже хотів, щоб людина стала кращою, чистішою, більш душевною.
Під завісу 84-го театрального сезону в Київському національному академічному театрі оперети презентували трагікомедію «Розмова, якої не було» Родіона Білецького.
Прем’єра відбулася на сцені «77». Вже традиційно напередодні першого показу нової вистави її творці поспілкувалися з представниками ЗМІ.
Про здобутки театру у 84-му театральному сезоні та плани на ювілейний сезон розповіла комерційний директор Національної оперети України Оксана Когут. Вистави ставили переважно запрошені режисери, більшість з яких — творча молодь.
Відцвіли акація і липа, пасічники приступили до відкачування найцінніших і найдорожчих сортів меду. Однак скільки всього зберуть цього корисного продукту нинішнього року, ніхто навіть не береться прогнозувати. Адже загроз медовому врожаю не бракувало раніше, не меншає й тепер.
Проте попри всі негаразди Україна тримається на вершині світових рейтингів. Маємо перше місце в Європі і п’яте у світі за обсягом виробництва меду, офіційно продукуючи майже 70–75 тис. т меду, а неофіційно — близько 100 тис., що становить 5–6% світового виробництва.
За інформацією Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, у 2018 році в Україні сталося 78608 пожеж, що порівняно з 2017 роком на 5% менше.
Утім, цифра ця не може не викликати занепокоєння. Адже кількість людей, загиблих у них, зросла на більш як 7%. Побільшало і травмованих.
Якщо говорити про матеріальні втрати від пожеж, то вони вимірюються понад 8 мільярдами гривень. Але якщо з плином часу їх відшкодують, то життя понад 2 тисяч громадян, у тому числі 47 дітей, уже не повернеш.
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».