Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"
(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!
У плей-оф за право виступити на чемпіонаті Європи 2016 року у Франції збірна України гратиме з командою Словенії. Такі результати жеребкування, яке відбулося 18 жовтня у швейцарському Ньйоні.
Українці вже грали зі словенцями у відборі до чемпіонату Європи 1996 року та у плей-оф Євро-2000.
У Києві 1994 року українці зіграли унічию зі словенцями — 0:0. У Любляні «синьо-жовті» поступилися — 2:3. У плей-оф 2000 року тодішні підопічні Йожефа Сабо програли на виїзді — 1:2 (пам’ятний багатьом досі гол Міленко Ачімовича з центру поля в залишені Олександром Шовковським ворота), а в Києві була нічия — 1:1.
Невдалим вийшов третій тур Ліги чемпіонів УЄФА для обох українських учасників. Футболісти донецького «Шахтаря» на виїзді поступилися шведському «Мальме», а динамівцям Києва попри непоганий домашній результат у поєдинку проти англійського «Челсі» загрожують дисциплінарні покарання.
Першими розпочали єврокубковий тиждень динамівці. На НСК «Олімпійський» вони приймали лондонців, які перед стартом турніру вважалися фаворитами G. Але у команди Жозе Моурінью нині не все гаразд як на внутрішній арені (після 9 матчів у прем’єр-лізі — 11 очок, 12-е місце), так і в Лізі чемпіонів, де після домашньої перемоги над аутсайдером квартету «Маккабі» була виїзна поразка від «Порту».
Одинадцятий тур чемпіонату України у прем’єр-лізі запам’ятається вболівальникам безкомпромісною боротьбою та великою кількістю забитих м’ячів. А найцікавішою подією стало протистояння двох грандів вітчизняного футболу — «Динамо» та «Шахтаря».
У стартових складах обох команд прихильників українського футболу чекало кілька сюрпризів. Ні в старті, ні в запасі не виявилося Рибалки у «Динамо» та Тайсона у «Шахтаря». Мірча Луческу вирішив надати черговий шанс Бернарду. І бразилець своїм шансом скористався на всі сто.
Під час передвиборчої агітації українці чують масу бадьорих обіцянок, як легко і швидко можна вирішити геть усі проблеми. Декого це дратує, а декого тішить, бо надія, як кажуть, вмирає останньою.
Але у цей особливий період райдужних сподівань усе ж таки прийнято згадувати і про невирішені питання. І цим переймається не тільки ошуканий електорат. Про заморожені проблеми у передвиборчих змаганнях невдахам-попередникам нагадують також і потенційні кандидати — професійні обіцяльники.
Медики твердять, що постраждати від переохолодження можна і при плюсовій температурі. Адже погодні умови з температурою нижче +7°С вже вважаються такими, що можуть спричинити проблеми зі здоров’ям.
Тож температура, при якій можна переохолодитися, може бути і плюсовою. При переохолодженні температура тіла знижується до 35 градусів і нижче. А це вже реальна загроза вашому життю. Як же поводитися у період суттєвого похолодання й напередодні морозної зими, ми вирішили розпитати фахівця — лікаря-гігієніста, кандидата медичних наук Ігоря Геника.
Чому не можна їсти вівсянку на сніданок? Вівсяна каша — улюблений ранковий продукт для багатьох, бо вівсяні пластівці корисні для здоров’я, як знаємо ми всі.
Вівсянка обволікує слизову шлунка, нормалізує його роботу. Для нормалізації ваги рекомендують їсти вівсянку протягом 15 днів. Водночас у такий спосіб людина позбавляється від закрепів. Однак не все так безхмарно, як здається на перший погляд. Постійно їсти вівсянку, та ще й у великих кількостях, шкідливо й навіть небезпечно для здоров’я.
Тепер навчальний заклад повністю пристосований до навчання дітей з ДЦП. Нині у школі навчаються як здорові діти, так і 85 дітей-інвалідів, 30 з яких потребують допомоги при пересуванні. Саме для цих дітей у школі було встановлено спеціальний місткий ліфт.
Допомога в ремонті та технічному оснащенні будівлі була надана Посольством США в Україні, а також командуванням збройних сил США. Ремонтні роботи здійснювалися спільними зусиллями американських та українських фахівців. Крім установки ліфта, у школі № 168 зробили ремонт у коридорах і приміщеннях та утеплили фасад будівлі, а також провели заміну вікон.
20 жовтня світова спільнота провела Всесвітній день профілактики остеопорозу, що відзначається з ініціативи Національного товариства остеопорозу Великобританії за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я з 2005 року.
Слово «остеопороз» означає «пористі кістки». При остеопорозі кістки стають більш тонкими й «тендітними», ніж вони мають бути. Захворювання поширене серед людей віком 60–70 років, зокрема жінок у менопаузі, та є основною причиною частих переломів кісток у літніх людей. Щоб уникнути небажаних подій, слід якомога раніше діагностувати недугу. Для цього застосовується рентгенографія і кісткова денситометрія.
Наш співрозмовник — Данило Діров, художник, мандрівник, народний дипломат (керівник департаменту міжнародних відносин Музею творчої династії Зноби-Голембієвських).
Його ім’я добре відоме в мистецьких і дипломатичних колах. Уже багато років він опікується екологічними та культурологічними проблемами, за що отримав подяки від урядів різних країн.
Влаштував понад тридцять персональних виставок у різних країнах світу.
Картини художника перебувають у колекціях глав багатьох держав, у тому числі у президента Венесуели, віце-президента США, президента Албанії, короля Марокко, президента Китайської Народної Республіки, президента України та інших. Отакої!
Стрічка українського режисера Олександра Литвиненка «По той бік» відібрана до участі в міжнародному повнометражному конкурсі 45-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість», що стартує в Києві 24 жовтня, повідомила прес-служба фестивалю.
«По той бік» — перший повнометражний художній фільм студії S13 LYTVYNENKO FILMS, в планах якої популяризація українського кіно за межами нашої країни. Роботу знято власним коштом, без залучення інвесторів. Молода вчителька дивом виживає після нещасного випадку. Але після зіткнення зі смертю в неї з’являється сила бачити у своїх видіннях місця злочинів. Для неї стирається межа між життям і смертю, дійсністю й сном, правдою та брехнею.
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».