Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"
(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!
У Відні тривають переговори щодо умов, на яких можна буде компромісно закрити іранське ядерне питання. Нагадаємо, що 2 квітня сторони домовилися про рамкові умови угоди. Також тоді вирішили, що до 30 червня 2015 року мають бути досягнуті остаточні рішення щодо умов припинення розвитку потенційної військової складової іранської ядерної програми.
ЗНАЙ НАШИХ!
Документальна стрічка «Добровольці Божої чоти» про бійців АТО отримала приз глядацьких симпатій на 13-му Гданському міжнародному фестивалі документального кіно, повідомляє Укрінформ.
«Приємно, що серед 24 стрічок у Гданську наш фільм отримав Приз глядацьких симпатій. Світ поступово дізнається правду про те, що відбувається на Сході України», — розповів один із режисерів стрічки Іван Ясній, родинне коріння якого — на Тернопільщині.
ФЕСТИВАЛІ
У київському парку імені Тараса Шевченка 28 червня відбудеться Другий благодійний фестиваль «НАДІЯ Є», приурочений до Дня Конституції України, який проводить студентська робоча група волонтерів «Координаційна Рада КНУ імені Тараса Шевченка», повідомляє i-pro.kiev.ua. Захід має на меті привернути увагу громадськості до волонтерського руху в нашій країні та допомогти українській армії, що перебуває в зоні бойових дій АТО.
Три місяці тому прихильники головного українського зимового спорту — біатлону попрощалися зі своїми улюбленцями. Аж до кінця листопада, коли розпочнеться новий сезон і стартує перший етап Кубка світу, наш найбільш «медалемісткий» зимовий вид олімпійської програми перебуватиме за межами об’єктивів телекамер. Та це не означає, що новин від лижників-стрільців немає,— є, та ще й які!
Футбольний сезон 2014/2015 був відносно вдалим для закордонних команд, кольори яких захищають українські футболісти. Чемпіон, володар Кубка, п’ять призерів першості — саме до таких досягнень були причетними українці. Три з цих команд переписали клубну історію. І навіть невдала каденція тренера з України не завадила ще одній команді посісти третє місце. Боротьба за виживання, в якій «українські» футболісти за кордоном традиційно беруть активну участь, також закінчилася значно успішніше, ніж звичайно. Лише дві такі команди залишили вищий дивізіон.
Чотири дні тому — 22 червня — на українській антарктичній станції «Академік Вернадський» її дванадцять зимівників відзначили Мідвінтер (у перекладі з англійської МidWinter — середина зими). Це найбільш веселе інтернаціональне свято, вельми популярне серед усіх полярників із різних країн, котрі працюють на численних станціях, розташованих як на льодовому континенті, так і на прилеглих до нього островах.
Ось уже кілька десятиліть багато людей одержимі ідеєю тотального схуднення. На боротьбу із зайвою вагою йде багато моральних і фізичних зусиль та чимало фінансових коштів: створено цілу індустрію спортивних комплексів і тренажерних залів, розроблено тисячі видів різних дієт, програм і методик схуднення. Причому заручниками такого способу життя часом стають аж ніяк не ті, хто має надмірну повноту.
Прийом лише двох банок солодких газованих напоїв на день значно підвищує ризик розвитку неалкогольної жирової хвороби печінки (НЖХП), повідомили дослідники з університету Тафтса (США, штат Массачусетс).
НЖХП викликано накопиченням жирових відкладень у печінці в людей, які не зловживають алкогольними напоями. У дослідженні взяли участь 2634 добровольці обох статей середнього віку.
Данські вчені з Орхуського університету розробили носовий фільтр, використання якого дозволяє уникнути розвитку симптомів алергії на пилок, повідомляє Медпортал.
Клінічні випробування пристрою відбулися за участі 65 добровольців, які потерпають від алергії на пилок. У період дводенного експерименту жоден із досліджуваних не приймав лікарських препаратів. Одна частина добровольців отримала носовий фільтр, а інша була контрольною групою.
Напади мігрені можуть розпочатися в дитинстві або в підлітковому віці, але найчастіше хвороба заявляє про себе у 20–30 років. А після 50-ти, зазвичай, напади проходять. Це захворювання, згідно з даними статистики, спостерігається у 20 відсотків людей на планеті. Причому в жінок воно виявляється в 3–4 рази частіше.
Учені встановили, що мігрень передається спадково, в основному — по материнській лінії. Якщо в обох батьків були напади мігрені, то ризик захворювання в дитини становить 90 відсотків.
Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».