Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Травень 28, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 03 Жовтень 2014 03:00

Найбільша шоколадка до дня міста

Rate this item
(0 votes)

РЕКОРДИ
Дніпропетровськ виготовив найбільшу в Україні шоколадку до Дня міста, повідомляє radiokultura.org. На створення шоколадки розміром 1,10 на 2,46 метра знадобилося 40 кілограмів білого, молочного і чорного шоколаду. Вона прикрашена Петриківським розписом.
«Звичайно ж, такі солодощі можуть зробити в кожному місті, а ось прикрашені Петриківським розписом — тільки у Дніпропетровську. Подібні заходи прославляють наш край. Цей шоколадний витвір зберігатиметься у Музеї шоколаду», — наголосив міський голова Іван Куліченко.
Над створенням виробу працювало понад 100 фахівців. Рекорд дніпропетровських кондитерів зафіксували представники Національного реєстру рекордів України і видали відповідний документ.

 

ФЕСТИВАЛІ
СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ КНИЖКИ
16–19 жовтня у столичному Музеї книги і друкарства України відбудеться V Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів», присвячений героїзму та звитязі українських воїнів, повідомляє i-pro.kiev.ua. Його учасники і гості націлені відкрито та щиро підтримати дітей з окупованих територій та постраждалих під час бойових дій на Сході України.
Упродовж чотирьох днів фестивалю гості музею зможуть узяти участь в акції «Твоя книга для твого однолітка на Сході України». Приходьте на фестиваль та приносьте або купуйте книжки для дітей із регіонів України, де відбувається війна. По закінченні акції книжки передадуть дітям до шкільних бібліотек Луганської та Донецької областей. Також організатори запрошують створити власноруч та підписати листівку для наших бійців у зоні АТО.
У програмі фестивалю заплановано виставки на відзначення 80-річчя Національного видавництва дитячої літератури «Веселка»; дитячого пленерного малюнка Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт» (м. Львів), присвячена 200-річчю Т. Г. Шевченка та Небесній Сотні, а також традиційна виставка артбуків. Відбуватимуться творчі зустрічі та автограф-сесії з найкращими українськими письменниками, художниками, дослідниками дитячої літератури, психологами, перекладачами, презентації найцікавіших видань української дитячої книги, майстер-класи з виготовлення паперу, каліграфії, книжкової ілюстрації, традиційного українського та духовного співу, акторської майстерності тощо.

 

ПОДІЯ
ВИДАЛИ «ТЕАТРАЛЬНУ БІБЛІЮ»
У Київському національному університеті театру та кіно ім. І. Карпенка-Карого презентували книжку «Історія театру» — світовий бестселер Оскара Брокетта та Франкліна Гілді, перекладений українською мовою, а також видання «Історія українського театру в Галичині» Степана Чернецького, яку присвятили 150-літньому ювілею галицької професіональної сцени (1864 р.), повідомляє i-pro.kiev.ua.
Книга «Історія театру», також відома як «Театральна Біблія», містить майже 600 фотографій та ілюстрацій, цитати зі знаменитих праць театрознавців. У ній є інформація про особливості театрального життя у майже всіх куточках світу — від Європи до Латинської Америки, Азії та Африки, а також про всі типи і стилі театральних постановок — від первісних ритуальних дійств до сучасного авангарду.
Нині презентоване 10 видання, що охоплює історію театру до 2007 року. Книга перекладена на кілька десятків мов. Обидва видання надруковані львівським видавництвом «Літопис».

 

ЦІКАВА ПЛАНЕТА
КРЕАТИВНІ ЛАНЧІ ДЛЯ ДІТЕЙ
38-річна Лі Мін створила серію зі 100 різноманітних креативних ланчів, спираючись на сюжети, приміром, про Супер Маріо та Людину-павука, повідомляє life.pravda.com.ua. Жінка розповідає, що почала вигадувати сюжети із їжі, коли її син Лукас відмовлявся йти до нової школи та переживав труднощі у спілкуванні з однолітками. «Я спакувала його «чарабернз» (тематичний ланч) і додала записку, аби він у школі почувався безпечніше», — каже вона.
Лукас дійсно насолоджувався увагою, коли дістав свій ланч у школі.
Деякі свої творчі ідеї та інгредієнти жінка тримає в секреті, бо збирається видати книгу. «Я отримую натхнення від серфінгу в Інтернеті й від того, що бачу в повсякденному житті. Я зазвичай роблю близько шести проектів на тиждень, охоче поділюся кількома з них — решта залишиться для моєї майбутньої книги», — розповіла вона.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».