Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Четвер Травень 23, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 04 Квiтень 2014 03:00

Гумор по-київськи

Rate this item
(0 votes)

У Музеї історії міста Києва експонується виставка «Веселый «Рассвет», или Юмор по-киевски», повідомляє i-pro.kiev.ua. Автор проекту — київський колекціонер Сергій Сурнін — презентує колекцію поштівок початку ХХ ст., випущених київським видавництвом «Рассвет» у період 1911–1913 років. 

На листівках — шаржі, присвячені побутовій міщанській тематиці та київському студентству. Представлено 152 сюжети. Експозиція розрахована на широке коло відвідувачів. Особливо цікавою вона буде для тих, хто захоплюється історією, київською старовиною, мистецтвом і гумором.
Виставка триватиме до 29 квітня.СТАРТУЄ ЧЕТВЕРТИЙ «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ»
Найбільша подія в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво, — ІV Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» відкриється 8 квітня у «Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал», повідомляє Укрінформ.
«Особливість «Книжкового Арсеналу» в тому, що він пропагує погляд на книгу не лише як на продукт, а і як на важливу частину ширшого культурного процесу, сучасного стилю життя. Місія фестивалю — популяризувати читання, створити актуальний, міждисциплінарний контекст навколо книги, стимулювати розвиток українського книговидання шляхом міжнародного обміну, підтримати сучасну інтелектуальну і мистецьку книгу, відобразити спорідненість літератури з іншими видами творчості — візуальним мистецтвом, кіно і музикою», — йдеться у повідомленні.
У програмі «Книжкового Арсена- лу-2014» — традиційні презентації книжок від видавництв і читання, освітній лекторій. Загалом у рамках фестивалю відбудеться понад 200 подій. Його відвідають близько 30 відомих письменників, впливових літературних діячів та інтелектуалів із 10 країн. Триватиме він до 13 квітня 2014 року. 

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».