Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Червень 25, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 08 Серпень 2014 03:00

Нова освітня програма «ЗБЕРЕМОСЯ РАЗОМ!»

Rate this item
(0 votes)

У серпні PinchukArtCentre розпочинає новий цикл занять для сімей з дітьми п’яти–семи років під назвою «Зберемося разом!», повідомляє i-pro.kiev.ua. Освітня програма спрямована на встановлення партнерських стосунків між батьками та дітьми, а також на розвиток здатності «слухати один одного». Заняття побудовані на постійній взаємодії членів сімей за принципом «разом дивимося, вивчаємо, обговорюємо, граємо і вирішуємо завдання». 

Учасники курсу будуть крок за кроком ознайомлюватися зі світом сучасного мистецтва. По закінченню програми діти навчаться краще висловлювати свої думки, говорити про мистецтво і взаємодіяти з арт-роботами, а дорослі, у свою чергу, — відповідати на запитання дітей про мистецтво.

Заняття відбуватимуться щосуботи. Максимальна кількість учасників у групі протягом одного курсу становитиме 15 сімей.

ПАРАД ВИШИВАНОК
Шостий фестиваль «Парад вишиванок» відбудеться в столиці України 23-24 серпня, повідомляє radiokultura.org. Щороку оргкомітет обирає символом тематичний арт-об’єкт, який учасники розписують і декорують традиційними для свого регіону візерунками. У 2012-му це була писанка, 2013-го — диво-птах, а цьогоріч на учасників і гостей дійства чекає неперевершене традиційне українське весілля.
Офіційне відкриття Всеукраїнського фестивалю «Парад вишиванок» відбудеться на Софійській площі. У його рамках влаштують конкурс традиційного весільного вінка; виставку українських рушників і скринь у Національному заповіднику «Софія Київська», а також виставку-конкурс весільних короваїв і майстер-класи народних умільців. 

 

 

 

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».