Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
П'ятниця Травень 07, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 14 Вересень 2018 10:00

Зекономив газ узимку – отримай компенсацію

Rate this item
(0 votes)

Громадяни, які зекономили газ узимку, отримають у середньому приблизно по 700 гривень компенсації.
Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман написав у Facebook.
«Як ми і обіцяли, уряд розпочав монетизацію субсидій для заощадливих. У середньому кожен громадянин, який зекономив газ узимку, отримає близько 700 грн. Виплати почали вже отримувати мешканці Київщини та Хмельниччини», — зазначив Гройсман.

За його словами, загалом заяви на монетизацію газових субсидій написали близько 1,127 млн українців. Ще майже 21 тисяча людей — за зекономлену електрику, яка використовувалася для опалення помешкання.
Прем’єр-міністр переконаний, що всі, хто написав заяви до 1 вересня, отримають гроші на початку опалювального періоду.
Він нагадав, що під монетизацію підпадають зекономлені 150 кіловат електроенергії для опалення, або 100 кубів газу.
* * *
Кожен, хто до 1 вересня подав заяву до органів соціального захисту населення, отримає на початку опалювального періоду виплати за економне споживання енергоресурсів. У решти є час подати відповідну заявку до 1 листопада 2018 року.
Про це інформує Міністерство соціальної політики.
«На початку опалювального періоду кожен, хто подав до 1 вересня відповідну заяву, отримає від уряду грошову винагороду за розумне споживання енергоресурсів», — ідеться в повідомленні.
Водночас громадяни, які з поважних причин не встигли подати заяву до органів соціального захисту населення, ще можуть це зробити до 1 листопада поточного року.
У відомстві зазначають, що цьогоріч із заявами на монетизацію частини зекономлених газових субсидій уже звернулися 1 мільйон 127 тисяч домогосподарств і майже 21 тисяча сімей, які використовують для опалення електрику.
Як повідомлялося, середня сума так званої премії за зекономлений узимку газ становить близько 700 гривень. Виплати почали вже отримувати мешканці Київщини та Хмельниччини. Першими розпочали виплати управління соціального захисту населення у Київській та Хмельницькій областях.
Під монетизацію підпали зекономлені 150 кіловат електроенергії для опалення, або 100 кубів газу.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».