Здоров'я
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
П'ятниця Квiтень 23, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 15 Листопад 2019 14:08

О котрій годині краще пити воду

Rate this item
(0 votes)

На 60% людське тіло складається з води, тому її достатня кількість є незаперечно важливою для здоров’я. Існує думка, що випита вранці вода підвищує свою доброчинну дію.
Тим часом деякі дослідження стверджують, що пити воду важливо у будьякий час протягом дня, оскільки регідратація, втрата ваги, підвищення розумової працездатності, детоксикація відбуваються завжди.

За словами вчених, ранкове вживання рідини не робить істотного впливу на рівні гідратації. Тому щоразу, коли є бажання, пийте воду. Жага — це відчуття, коли тіло підказує, що вода йому потрібна протягом дня, а не тільки вранці.
Споживання води покращує метаболізм на 30% і тим самим сприяє втраті ваги. Також частина калорій спалюється завдяки воді.
Згідно з деякими дослідженнями навіть легке зневоднення порушує розумову активність, концентрацію і фізичну працездатність. Вода покращує когнітивні функції.
Є ще одна поширена помилка. Вважається, що вода, випита вранці, краще вимиває токсини з організму. Однак для їх видалення вона потрібна завжди, а не тільки вранці.
Очищення організму, що є основною функцією нирок, не обмежується певним часом. Це відбувається постійно, поки є речовини, які потрібно видалити, і є вода, що допомагає процесу і вранці, і вдень, і ввечері.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».