Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Травень 21, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 30 Травень 2014 03:00

Найдовший вафельний торт

Rate this item
(0 votes)

У Києві встановили рекорд у номінації «Найдовший в Україні вафельний торт»: його довжина — 22 метри, повідомляє life.pravda.com.ua. Захід приурочено до 20-ї річниці святкування Міжнародного дня сім’ї. 

Над витвором працювали жителі київського району Троєщина. Рекорд занесено у «Книгу рекордів України». У рамках святкування провели ярмарок дитячої творчості та святковий концерт. Також відбувся благодійний збір одягу, продуктів та інших необхідних речей для сімей зі Слов’янська й Краматорська. Атмосфера заходу була дружньою, всі охочі могли поласувати солодким витвором, що символізував прапор України.КОЛЕКТИВНЕ ЧИТАННЯ ОСТРОЗЬКОЇ БІБЛІЇ
Акція масового читання Острозької Біблії, що відбулася на Рівненщині в Національному університеті «Острозька академія», потрапила в «Книгу рекордів України», повідомляє Укрінформ. Вона мала назву «Духовно об’єднана Україна — в об’єднану Європу».
За словами представника Національного комітету «Книги рекордів України» Олександра Шустерука, впродовж однієї академічної години 28 розділів Священного Письма прочитали одна за одною 1475 осіб. Розпочав читання шедевра автор його перекладу українською мовою, ієромонах Студійського уставу, архимандрит, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, завідувач кафедри богослов’я «Острозької академії» отець Рафаїл Турконяк.
До нього долучилися архієпископ Рівненський і Острозький Української православної церкви Київського патріархату Іларіон, єпископ Чернівецький Української автокефальної православної церкви Герман, єпископ Церкви християн віри євангельської Микола Сенюк, студенти і викладачі навчального закладу. 

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».