Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Червень 17, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

Четвер, 15 Травень 2014 03:00

Бокси для дерев як АРТ-об'єкти

Rate this item
(0 votes)

У столичному Пасажі встановили 20 боксів із саджанцями черешні, які розписали українські художники Катерина Бучацька і Денис Кравець, повідомляє life.pravda.com.ua. Арт-об’єкти залишаться тут до кінця літа. Митці розробили ідею для проекту спільно. Катерина — учасниця Першого міжнародного фестивалю сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project-2012, володарка Спеціального призу Йоркширського скульптурного парку. Денис — лауреат Міжнародної премії Golden Camera, брав участь у виставках в Україні, Росії, Фінляндії, Великій Британії. 

Художні та екологічні програми давно стали відмінною рисою європейських столиць, саме вони формують унікальний вигляд міста, створюючи комфортні умови для життя. Ініціатива в Пасажі стане одним із кроків з оновлення публічного простору Києва.«СТІНА КИЯН»
До Дня міста в центрі Києва за підтримки міської державної адміністрації встановлять стіну з портретами киян, повідомляє gazeta.ua. Проект має назву «Стіна киян». Конструкція для розміщення портретів довжиною 40 метрів і висотою 2,5 метра розміщуватиметься під аркою Дружби народів. Уся споруда буде викладена мозаїкою зі світлин. Взяти участь у проекті можуть усі охочі.
Відомо, що на конструкції розмістять портрети музикантів: Святослава Вакарчука, Кузьми Скрябіна, Ірини Білик, Таїсії Повалій та ін. 
також у паперовій версії читайте:

  • ЗНАЙ НАШИХ!
  • ФЕСТИВАЛІ
  • ЕКСПО
  • НОУ-ХАУ
  • ЦІКАВО
  • ФАКТ

ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова» НАМН України вивчає попит на здачу в оренду приміщення площею 126,92 м2 на першому поверсі лабораторного корпусу інституту.
Оціночна вартість приміщення — 963748 грн станом на 31.01.2014 р.
Орендна ставка згідно з постановою КМУ № 786 від 04.10.95 р. (зі змінами).
Звертатися за адресою: Київ, вул. Героїв Севастополя, 30, плановий відділ.
Телефон для довідок: 497-08-73.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».