Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Недiля Серпень 14, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

Четвер, 01 Лютий 2018 22:32

Сім'ям переселенців збільшили допомогу

Rate this item
(0 votes)

Гра­нич­ний роз­мір за­галь­ної су­ми гро­шо­вої до­по­мо­ги, що ви­пла­чу­ють на сім’ю внут­ріш­ньо пе­ре­мі­ще­них осіб, під­ви­ще­но до 3000 гри­вень.
Про це інформує Міністерство соціальної політики України з посиланням на відповідну постанову уряду.
Як зазначається, граничний розмір загальної суми грошової допомоги, що виплачують на сім’ю, підвищено з 2400 до 3000 гривень та до 5000 гривень багатодітним сім’ям.

Окрім того, розмір щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житловокомунальних послуг особам, які отримують пенсії, та дітям підвищено з 884 до 1000 гривень.
«Враховуючи зазначене, з 20.01.18 грошова допомога буде призначена та перерахована вказаним категоріям осіб у підвищеному розмірі», — йдеться в повідомленні.
Як зазначалося, уряд 17 січня ухвалив постанову № 15 «Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житловокомунальних послуг», розроблену Міністерством соціальної політики України. Постанова набула чинності 20 січня.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».