Здоров'я
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Травень 25, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 26 Грудень 2014 16:44

Ідеальний час для початку робочого дня

Rate this item
(0 votes)

Група американських фахівців після проведення дослідження дійшла висновку, що коли відкласти початок робочого дня на годину, то це може позитивно вплинути на працездатність працівників.
У рамках дослідження науковцями з університету Пенсільванії був проведений повний аналіз графіка роботи близько 120 тисяч американців, що займаються різною діяльністю. Водночас дослідниками були враховані години роботи і сну учасників експерименту.
Під час дослідження вони зробили висновок, що у людей, які починають робочий день раніше, приблизно о 6-й ранку, працездатність набагато нижча, ніж у працівників, які починають працювати не раніше 10-ї ранку.
На думку вчених, подібні тенденції обумовлені тривалістю сну добровольців. Так, випробовувані, які починали працювати о 6-й ранку, сплять близько 6-ти годин на добу, тоді як співробітники, що розпочинали «пізно» працювати, сплять близько 7,5 години на добу.


Фахівці впевнені, що нормальна тривалість сну для дорослої людини, яка ходить на роботу, має становити 8 годин на добу. Вони помітили, що такий режим відпочинку і роботи сприяє доброму самопочуттю і настрою співробітників, а також поліпшенню їх працездатності.
Також вченими було відмічено, що при кожній годині затримки виходу на роботу на сон виділяється на 20 хвилин більше.

 

ЛЮДИ СТАЛИ ЖИТИ ДОВШЕ

Британські вчені визначили, що нині населення Землі живе на шість років довше, ніж у 1990 році. При цьому в деяких країнах третього світу тривалість життя збільшилася на 12 років упродовж двох десятиліть.
Так, середня тривалість життя людини в період з 1990 по 2013 роки зросла від 65,3 до 71,5 року.
Серед найбільш частих причин смерті в доповіді вказуються рак печінки, порушення серцевого ритму, захворювання, викликані вживанням наркотиків, хронічна хвороба нирок, серповиднокліткова анемія, а також цукровий діабет і рак підшлункової залози.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».