Здоров'я
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Недiля Травень 26, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 19 Грудень 2014 16:33

Учені навчилися вбивати бактерії через Wі-Fі

Rate this item
(0 votes)

За допомогою Wi-Fi у найближчому майбутньому люди зможуть позбавлятися вірусів та інфекцій. Так, американськими фахівцями створено електронний пристрій, що вбиває бактерії.
Пристрій працює на основі бездротових технологій. Він здатний передавати сигнал на певній частоті, тим самим впливаючи на мікроорганізми. Його творцями є співробітники Іллінойського університету та університету Тафтса.
Цей гаджет — це імплант, вживлюваний у тіло людини. Активується він за допомогою бездротових сигналів, що йому надсилаються. Він нагрівається і починає впливати на інфіковані тканини. Як показав експеримент, імплант за 24 години знищує в організмі всю стафілококову інфекцію. За словами автора досліджень Фіонерцо Оменетто, за допомогою нового приладу можна буде активувати в організмі найрізноманітніші ліки з допомогою Wi-Fi.
Імплант виготовляють із розчинних матеріалів, які розсмоктуються у тканинах протягом п’ятнадцяти днів. Частина продуктів, з яких він виготовлений, виводиться з організму природним способом. Будь-яких слідів присутності цього приладу в організмі не залишається. Для виготовлення імпланта використовують спеціальний матеріал, зроблений із магнію та шовку.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».