Здоров'я
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Травень 16, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 10 Липень 2015 22:10

Учені створили пластир, що вимірює рівень цукру в крові

Rate this item
(0 votes)

Американським фахівцям з Університету Північної Кароліни вдалося розробити унікальний сенсор у вигляді пластиру, що здатний вимірювати рівень цукру в крові без проколювання шкіри, пише Likar.info.
Науковці стверджують, що у найближчому майбутньому традиційні глюкометри з голкою підуть у минуле. На зміну прийде розумний пластир.

Розробка американських учених являє собою прозорий пластир розміром із монету, яку можна приліпити на шкіру. На поверхні такого пластиру встановлено тисячі мікроголок, які містять малюсінькі резервуари з інсуліном і ферментами, що чутливі до глюкози.
Пластир передбачає можливість установки на будь-яку ділянку шкіри. Нині новинка пройшла успішну перевірку на лабораторних тваринах. Проведення клінічних випробувань заплановано на найближче майбутнє.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».