Культура
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Травень 25, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 17 Червень 2016 11:25

Музеї Верони – безплатно

Rate this item
(0 votes)

Усі українські громадяни зможуть відвідувати музеї італійського міста Верона безплатно. Так мер Верони Флавіо Тосі подякував Україні за порятунок викрадених з італійського музею картин, повідомляє Укрінформ. Про це повідомив у Фейсбуці Президент України Петро Порошенко, який разом з мером Верони відвідав у Музеї ім. Ханенків у Києві виставку картин «Врятовані скарби Італії».
У Національному музеї мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків у Києві представлені, зокрема, роботи Рубенса, Тінторетто, Пізанелло, Мантеньї — те, що становить скарб музею Кастельвеккіо у Вероні.

Сімнадцять картин, викрадених у музеї Верони минулого року, виявили українські прикордонники. Цінний вантаж, який готувався до переправлення на територію Молдови, був затриманий 6 травня. Потім була проведена експертиза, яка ідентифікувала полотна і встановила їх справжність. Вартість знахідки оцінюється в 16–20 млн євро.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».