Суспільство
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Четвер Серпень 05, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 28 Листопад 2014 09:49

Інформаційний диверсійний спецназ Росії

Rate this item
(0 votes)

У Росії розгорнута потужна пропагандистська машина, яка використовує журналістів як інформаційний диверсійний спецназ. Цей «спецназ», масово генеруючи брехню, обслуговує агресивні інтереси Кремля.
Таку думку під час круглого столу у Варшаві висловив екс-радник президента Росії Володимира Путіна Андрій Ілларіонов, передає власний кореспондент Укрінформу в Польщі.
«У Росії працюють не журналісти, а інформаційний диверсійний спецназ. Це — інформаційні війська, вони здійснюють інформаційну агресію, і зараз без сильного супротиву вони перемагають»,— зазначив Ілларіонов.

За його словами, російські журналісти є диверсантами, оскільки вони готові навіть померти, їдучи в Україну. Ілларіонов зазначає, що ці журналісти цілком усвідомлюють, що готуватимуть абсолютно брехливу або дуже викривлену інформацію.
Як приклад інформаційних диверсій Росії він назвав масове розповсюдження дезінформації російськими ЗМІ про нібито звірства української армії, які супроводжуються відеосюжетами кількарічної давності з інших «гарячих точок», наприклад Сирії.
«Над маніпуляціями суспільною свідомістю працює величезна пропагандистська машина, витрачаються шалені гроші», — підкреслив Ілларіонов.
На його переконання, Захід часто бере на озброєння «аргументи» чи трактування подій, які готує їм російська пропаганда. Однією з таких «качок» він назвав одну з тез російських «зомбо-ЗМІ» про те, що світ входить в епоху нової «холодної війни».
«Це не «холодна війна», а справжнісінька «гаряча» війна. Під час «холодної війни» не було персональних санкцій, не було жодного випадку анексії частини території іншої країни. У Європі після війни не змінювалися кордони, не гинули тисячі людей», — констатував Ілларіанов, підкреслюючи, що Москва таким чином намагається применшити масштаби власних злочинів в очах Заходу.
Він назвав позитивними й успішними дії українців, зокрема аналітичної групи «Інформаційний опір», яка намагається аналізувати і по гарячих слідах спростовувати брехню та дезінформацію російської пропаганди.
Укрінформ

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».