Це цікаво
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Травень 21, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 07 Листопад 2014 17:34

Рожеві окуляри для киян

Rate this item
(0 votes)

На Співочому полі відкрили арт-об’єкт «Світ крізь рожеві окуляри» в рамках проекту Kiev Fashion Park 24, повідомляє kyiv.ridna.ua. Автори арт-об’єкта — Володимир Падун і Людмила Роздобудько-Падун. Вони працювали над його створенням близько року.
Висота гігантських окулярів — 2,9 м, вага — 250 кг, на скло для скульптури майстри витратили 800 пар звичайних лінз.
«Сонячні промені, проходячи крізь лінзи арт-об’єкта, заломлюються і створюють для кожного, хто дивиться в окуляри, свій неповторний театр світла», — зазначають організатори.

 

СТАТИСТИКА
РЕЙТИНГ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ
Україна розташувалася на 56-му місці у світовому списку гендерної рівності, випередивши Росію (75) та Польщу (57), проте поступилася двом країнам-сусідкам — Білорусі (32) й Молдові (25), повідомляє life.pravda.com.ua. Про це свідчать дані рейтингу The Global Gender Gap Report 2014, опублікованого Всесвітнім економічним форумом. Рейтинг оцінює гендерну рівність у 142 країнах з огляду на залученість жінок в економіці, політиці, освіті та охороні здоров’я.
За Ісландією, яка посіла першу сходинку, розмістилися такі європейські країни, як Фінляндія (2-е місце), Норвегія (3-є), Швеція (4-е), Данія (5-е). Досить високі місця у рейтингу гендерної рівності посіли також Німеччина — 12-е, Нідерланди — 14-е та Франція — 16-е.
Аутсайдерами в питаннях рівності між статями в Європі стали Греція (91), Угорщина (93) та Чехія (96).

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».