Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Травень 16, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 05 Грудень 2014 19:56

Мобільна бібліотека у метро

Rate this item
(0 votes)

Інноваційна «Мобільна бібліотека» розпочала свою роботу в холі харківської станції метро «Пушкінська», повідомляє i-pro.kiev.ua. На корінцях книг, намальованих на книжкових полицях, розміщені спеціальні QR-коди, за допомогою яких книги можна безплатно завантажити в електронних форматах на смартфони або планшети через Wi-Fi.
У мобільній бібліотеці представлено понад 500 книг українською, російською та англійською мовами різних жанрів. Як зазначила начальник відділу зі зв’язків з громадськістю компанії «МТС Україна» Вікторія Рубан, чимало з представлених книг завантажити безплатно в Інтернеті досить проблематично, але їх вільно можна отримати в мобільній бібліотеці, оскільки компанія купила права на ці твори.
Поруч зі стелажами якийсь час працюватимуть бібліотекарі, які допоможуть усім охочим налаштувати їхні гаджети, і покажуть, як завантажувати книги. Також інструкцію із завантаження можна прочитати на стелажах.


Мобільна бібліотека працюватиме до кінця 2014 року, але якщо в компанії «МТС Україна» побачать, що це нововведення користується популярністю серед харків’ян, то віртуальне сховище книг продовжить роботу й наступного року.

 

УКРАЇНСЬКІ ШКОЛИ У СПИСКУ НАЙІННОВАЦІЙНІШИХ

Дві українські школи і 9 вчителів увійшли до списку найбільш інноваційних шкіл і педагогів, який щорічно укладається глобальною програмою Microsoft з розвитку освіти, повідомляє life.pravda.com.ua. Усього до списку потрапили понад 150 шкіл і 800 викладачів з усього світу. Перелік оприлюднений на Всесвітньому освітньому форумі Microsoft у Маямі, США.
У рейтинг інноваційних шкіл — Showcase Schools — увійшли школи, які активно використовують мобільні й хмарні технології в навчальному процесі. Такими в Україні є Новопечерська школа в Києві та Ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті.
До другого списку увійшли 9 українських викладачів. Тут номінуються вчителі, які застосовують прогресивну педагогіку і активно використовують новітні технології в роботі з учнями. У рамках програми педагоги отримають безплатні ліцензії Office 365, а також можливість для свого професійного розвитку: вони зможуть узяти участь у розіграші поїздки на Всесвітній освітній форум, який відбудеться у квітні 2015 року в Редмонді, США.
Рейтинги Microsoft Showcase Schools і Microsoft Innovative Expert Educators складають щорічно.


ПЕРШИЙ ДИТЯЧИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ МЮЗИКЛ

До Дня Святого Миколая у Великій залі Національної музичної академії імені П. Чайковського покажуть перший дитячий український мюзикл «Як Івасик у казку потрапив» за участю Народного художнього колективу України Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва ансамблю танцю «Вітамінчики», повідомляє прес-служба Департаменту культури КМДА.
Танець, пісня, акторська гра, шоу, казка — все сплетено в єдиний живий організм. Юні танцюристи, яким аплодували Барселона, Париж, Рим, Афіни, Стамбул, Пекін і Пхеньян, здивують глядача не лише професійною хореографією, а й досконалим виконанням пісень і напрочуд довершеною акторською грою.
Організатори, запрошуючи поціновувачів дитячої творчості на казкове дійство, зазначають, що все тут буде вперше. Вперше на українській сцені пройде мюзикл, виконавці якого — учасники дитячого танцювального ансамблю. Вперше сюжет мюзиклу тісно пов’язаний зі Святим Миколаєм, на зустріч з яким малеча очікує напередодні Нового року. Вперше єдиним меценатом у створенні мюзиклу є батьки дитячого танцювального колективу. Вперше дитячий мюзикл є українським по-суті — українською мовою у віршованій формі на теми українських казок, з українськими персонажами, національними обрядами та піснями.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».