Здоров'я
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Травень 28, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 26 Вересень 2014 03:00

Яка дієта найбільше підходить

Rate this item
(0 votes)

Людям, що намагаються схуднути, часто рекомендують скоротити споживання жирів. Нове дослідження показало: низьковуглеводна дієта має більше переваг, ніж дієта з низьким вмістом жирів.
Учені з Науково-дослідного інституту дитячої лікарні Торонто кажуть, що всі програми зі зниження ваги ефективні, але низьковуглеводна дієта допомагає позбутися зайвих кілограмів швидше.
Дослідники провели мета-аналіз даних 50 клінічних випробувань, в яких брали участь близько 7300 осіб. Основною метою була оцінка ефективності різних дієт. Учасникам запропонували вибрати одну з 11 популярних дієт і дотримуватися її протягом трьох місяців і більше. Усі дієти допомогли добровольцям скинути вагу. Проте вчені помітили невеликі відмінності.


Низьковуглеводна дієта з низьким вмістом жирів приводила до більшої втрати ваги, ніж інші. Люди, які дотримувалися низьковуглеводної дієти, за 6 місяців втратили близько 8,5 кілограма. Ті, хто вибрав дієту з низьким вмістом жирів, змогли скинути трохи більше 7 кілограмів за рік. Вага добровольців, які дотримувалися дієт, що не вимагали підрахунку кількості споживаних вуглеводів і жирів, знизилася приблизно на 5,5 кілограма.
Науковці вважають, що неважливо, яку дієту людина обирає. Головне — суворо дотримуватися її. Також дослідники рекомендують регулярно займатися спортом. Поєднання правильного харчування з фізичними навантаженнями найкраще допомагає позбутися зайвих кілограмів.
УКРІНФОРМ

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».