Земля і люди
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Вересень 17, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

8 лютого чемпіон світу WBA у флайвейті Артем Далакян проведе свій черговий захист титулу в Києві. Артем — наш єдиний чинний чемпіон світу з професійного боксу, який свої чемпіонські бої проводить в Україні.

Організацією шоу за участю Далакяна займаються його промоутери з компанії Union Boxing Promotion (UBP). Майбутнє шоу буде 86-м в історії компанії. Ми вирішили відстежити рух UBP із витоків і розібратися, чому зараз тільки ця компанія проводить в Україні шоу, на кону яких — звання чемпіона світу.
Union Boxing Promotion (UBP) заснували в Донецьку в листопаді 2002 року Юрій Рубан, який став президентом компанії, Геннадій Узбек (почесний президент) і Дмитро Єлісєєв (генеральний менеджер). Але організовувати боксерські вечори хлопці почали за кілька років до цього.

Кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції у світі зросла до 20606 осіб. В Україні жодного підтвердженого лабораторно випадку нової коронавірусної інфекції не зареєстровано.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ України.
«Станом на 4 лютого 2020 року у світі зареєстровано 20606 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції, з них 427 — летальні. Окрім Китаю, випадки захворювання зафіксовано в 23 країнах світу», — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що в Україні нині жодного підтвердженого лабораторно випадку нового коронавірусу не зареєстровано.

Коронавірус із Китаю вже кілька тижнів посідає перші місця в інформаційних випусках світових новинних агентств. Нині у Китаї кількість випадків захворювання сягнула понад 20 тисяч. Кількість смертей — понад 400 випадків. Поодинокі прояви захворювання виявили у країнах Європи та сусідніх до Китаю державах.
В Україні зараз немає жодного зафіксованого випадку китайського вірусу 2019nCoV, але люди вже бояться забирати посилки з Китаю, в Інтернеті рясніють оголошення щодо вакцини від вірусу, якої насправді ще немає ніде у світі.
Але якщо хвороба таки дійде до нас, то як захиститися від коронавірусу в Україні? Обговорити цю проблему ми запросили фахівця — лікаряінфекціоніста Григорія Івановича КУЦЕНКА.

Коронавірус із Китаю вже кілька тижнів посідає перші місця в інформаційних випусках світових новинних агентств. Нині у Китаї кількість випадків захворювання сягнула понад 20 тисяч. Кількість смертей — понад 400 випадків. Поодинокі прояви захворювання виявили у країнах Європи та сусідніх до Китаю державах.
В Україні зараз немає жодного зафіксованого випадку китайського вірусу 2019nCoV, але люди вже бояться забирати посилки з Китаю, в Інтернеті рясніють оголошення щодо вакцини від вірусу, якої насправді ще немає ніде у світі.
Але якщо хвороба таки дійде до нас, то як захиститися від коронавірусу в Україні? Обговорити цю проблему ми запросили фахівця — лікаряінфекціоніста Григорія Івановича КУЦЕНКА.

Петро Зикунов — член НСХУ, заслужений художник України. Був заступником голови Київської організації НСХУ та НСХУ, нині — на творчій роботі. Основні галузі його творчості — станковий і монументальний живопис. Створює пейзажі Житомирщини, Київщини, Полтавщини, Криму, а також сюжетні композиції і портрети.
Брав участь у розписах Михайлівського Золотоверхого собору та Трьохсвятительської церкви у Києві. Учасник всеукраїнських та зарубіжних художніх виставок.
Окремі полотна зберігаються в Національному художньому музеї України, Севастопольському художньому музеї, Вінницькому і Чернігівському краєзнавчих музеях.
У Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв, де Петро Олександрович працює викладачем, відкрили його персональну виставку.

8 ЛЮ­ТО­ГО — 90 РО­КІВ ВІД ДНЯ НА­РО­ДЖЕН­НЯ ДІ­АНИ ГНА­ТІВ­НИ ПЕТ­РИ­НЕН­КО (1930–2018),
УК­РА­ЇН­СЬКОЇ СПІВ­АЧ­КИ І ПЕ­ДА­ГО­ГА

Діана Гнатівна Паливода (Петриненко) народилася 8 лютого 1930 року в селі Білоусівка, що на Полтавщині (тепер воно належить до Драбівського району Черкаської області). Діана закінчила Київську державну консерваторію у 1955 році.
З 1985 року професор Петриненко виховала цілу плеяду гарних співаків, серед яких і співачка зі світовим ім’ям Людмила Монастирська.
Протягом 1962–1985 років вона була солісткою Київської державної філармонії (Національна філармонія України).

На творчому зоряному небосхилі, де сяють зірки українських митців, які уславляють по світах українську культуру, не останнє місце відведено заслуженому майстру народної творчості з Полтавщини Євгену Пілюгіну.
Кажуть, що творчий і життєвий шлях цієї талановитої життєрадісної людини сплетений із різнобарв’я... ниток. Які він уперше взяв до рук як предмет свого майбутнього захоплення ще 1965 року, коли вступив до Художньо-промислового училища.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві». Документ вносить зміни до 160 статей Податкового кодексу.

Зокрема, передбачається впровадження норм трансфертного ціноутворення, введення плану дій BEPS, що має сприяти деофшоризації. Також підвищуються ліміти граничних обсягів річних доходів для ФОПів, акцизи на сигарети й рентна плата за видобуток залізної руди.
Цей законопроєкт упродовж останнього часу був предметом гарячих дискусій і гучних скандалів. Бізнесменам нововведення не сподобалися.

ВЧЕ­НИХ АКА­ДЕ­МІЇ І ТВОР­ЦІВ РА­КЕТ­НО-КОС­МІЧ­НОЇ ТЕХ­НІ­КИ

У Києві відбулося щорічне засідання Координаційної ради з організації спільних робіт, здійснюваних установами Національної академії наук України (НАНУ) та конструкторським бюро «Південне» імені М. К. Янгеля — флагманом вітчизняної ракетно-космічної галузі.

На засіданні Координаційної ради, яке вели перший віце-президент НАНУ академік Володимир Горбулін та генеральний директор КБ «Південне» академік Олександр Дегтярев, було всебічно розглянуто підсумки співпраці вчених академічних інститутів і творців ракетно-космічної техніки у 2019 році й ухвалено план на 2020 рік, що містить чимало завдань подальшої спільної науково-технічної діяльності.

На Закарпатті стартував новий проєкт «Б’ютифул Карпати», який презентуватиме на однойменному каналі в YouTube атракції регіону, приміром Центр реабілітації ведмедів на Синевирі, а також історії успіху місцевих жителів.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив співзасновник ГО «Б’ютифул Карпати» Ярослав Світлик.
«З колегами в Ужгороді ми започаткували проєкт-антизраду по-закарпатськи, створили ГО «Б’ютифул Карпати» та на однойменному каналі в YouTube розповідатимемо історії про успішних горян-закарпатців, щоб зруйнувати шкідливі стереотипи про «депресивний регіон», — сказав Світлик.

Сторiнка 1 iз 422

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».