Суспільство
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Червень 25, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 28 Березень 2014 02:00

Тимошенко упевнена в перемозі

Rate this item
(0 votes)

Колишня прем’єр-міністр Юлія Тимошенко переконана, що вона переможе на виборах президента у травні.
На прес-конференції вона пообіцяла, що вибори будуть чесними, без використання адмінресурсу. 
«Я думаю, що не буде жодного нарікання на їх проведення, на наявність фальсифікацій і на будь-які інші негаразди, які завжди були присутні на всіх попередніх президентських виборах в Україні. Тобто (це будуть) перші чесні вибори», — сказала Тимошенко.
«Ці вибори відрізняє від попередніх виборів ще одна унікальна річ: не буде, по суті справи, змагатися проросійська частина України і проросійська політична сила з прозахідною, і не стоїть питання «або — або». Мені здається, що це такі вибори, коли однозначно виграє хтось із демократичних, проєвропейських лідерів політичного поля», — додала вона.
Тимошенко висловила готовність визнати переможцем когось із конкурентів:


«Я переконана, якщо (вибори) виграє Петро Порошенко, я, як людина, яка хоче Україні добра, — буду зберігати єдність демократичних сил і буду підтримувати всі справжні реформи та перетворення в нашій країні».
Водночас Тимошенко переконана, що переможе саме вона. Так, на запитання, кого б вона запропонувала в прем’єр-міністри в разі обрання її президентом, лідер «Батьківщини» сказала:
«У разі моєї перемоги — а точніше після моєї перемоги — Арсеній Яценюк буде займати позицію прем’єр-міністра... Коли країна потребує не те що непопулярних, а просто жорстких, жорстоких кроків для того, щоб вижити фінансово й економічно, я думаю, у нього є мужність такі кроки робити».
«Із такого глибокого економічного й фінансового захворювання, в якому нам залишили країну Янукович і Азаров, Україну треба буде довго виводити. З того рівня агресії, яку демонструє Росія і яка позначається на всьому нашому житті, Україну доведеться виводити важко і довго. Але я думаю, що Арсеній Яценюк справиться з цим завданням», — додала Тимошенко.
Вона запевнила, що у неї немає ніяких стосунків із Віктором Медведчуком, і ніяких переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним вона не веде.
На запитання «Української правди», чи має вона зв’язки з кумом Путіна Медведчуком, Тимошенко відповіла: «Зв’язків ніяких».
Тимошенко переконана, що переговори з Путіним можна вести лише разом зі світовими лідерами: «Ця ситуація може бути врегульована виключно перемовинами лідерів найпотужніших країн світу персонально з Володимиром Путіним», — заявила вона.
Тимошенко також закликала інших кандидатів у президенти замість реклами проводити дебати, а зайві гроші направити на допомогу Міністерству оборони.
«Я пропоную всім, хто буде балотуватися — і я почну із себе — відмовитися від цієї зомбуючої, пустої, нікчемної реклами, яка розташована завжди на всіх виборах по біг-бордам, стовпам, по підворіттям, на каналах телебачення», — сказала вона.
«Сьогодні в такій пограбованій і приниженій країні, яка понесла такі жертви, всі ці біг-борди і рекламні ролики виглядатимуть просто як певний сюр, який буде принижувати гідність кожної людини», — вважає Тимошенко.
Вона запропонувала зробити дебати за стандартами європейських країн або США.
«Я сподіваюся, що кандидати приймуть цю пропозицію. А якщо є зайві гроші для такої реклами, я думаю, було б правильно спрямувати їх на рахунок Міністерства оборони і краще купити пару БТРів або танків і захистити нашу країну, ніж використати це фактично на обман людей», — сказала Тимошенко.
«Давайте перейдемо до дебатів. Я переконана, що якщо б ми зробили саме це, коли на посаду президента балотувався Янукович, то Україна не мала б такої біди, такої корупції. Під час дебатів країна побачила б, що Янукович ніде не вчився», — додала вона.

За матеріалами «Української правди» 

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».