Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
П'ятниця Червень 14, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 19 Грудень 2014 18:40

«Миролюбне» розширення для CHROME

Rate this item
(0 votes)

Група харківських розробників запустила додаток-словник mirumir для браузера Google Chrome, який автоматично замінює в усіх текстах, що переглядаються користувачем, агресивні жаргонізми словами з менш емоційним навантаженням, повідомляє life.pravda.com.ua. Так його творці хочуть зробити медіапростір менш заангажованим і знизити загострення ненависті та агресії в Інтернеті. На думку одного з авторів проекту Максима Бурцева, виграти в інформаційній війні можна тільки з холодним розумом.
Онлайн-словник містить близько тисячі образливих слів, до кожного з них підібраний емоційно нейтральний синонім. Словник буде постійно оновлюватися, обіцяє Максим. Поки плагін працює в тестовому режимі, тому автори готові приймати побажання і критику від користувачів, щоб поліпшити продукт.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».