Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Четвер Липень 25, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 26 Грудень 2014 18:51

Фото Карпат перемогло у конкурсі вікіпедії

Rate this item
(0 votes)

Завершився Міжнародний конкурс «Вікі любить Землю», в рамках якого українська світлина виду з Говерли на Карпатський національний парк Дмитра Балховітіна посіла перше місце, повідомляє Укрінформ. Завдання фотоконкурсу «Вікі любить Землю» полягає у створенні якісних вільноліцензованих світлин якомога більшої кількості пам’яток природи.
Світлини із видами українських пам’яток природи посіли ще чотири місця: скеля Шаан-Кая в Ялтинському гірсько-лісовому природному заповіднику — четверте; вид на ботанічний заказник «Новий Світ» з мису Капчик у Криму — сьоме. Фото регіонального ландшафтного парку «Зуївський» на Донеччині здобуло восьме місце, а гори Кукуль у Карпатському національному природному парку — одинадцяте.


«ВОРОШИЛОВГРАД» — РОМАН ДЕСЯТИЛІТТЯ
По тисячі фунтів отримають троє переможців премії «Книга року Бі-Бі-Сі». Це понад 24,7 тис. грн, повідомляє radiokultura.org. «Книгою року» став роман Софії Андрухович «Фелікс Австрія». Найкращою дитячою книгою назвали «Дракони, вперед!» Катерини Штанко. Виданням десятиліття — роман «Ворошиловград» Сергія Жадана. Його обрали серед переможців десяти минулих років.
Героїні роману «Фелікс Австрія» мешкають разом, як сестри. Але одна служниця, інша — аристократка. На виховання беруть хлопчика Фелікса з цирку. Дія відбувається 1900 року в Івано-Франківську, тоді — Станіславові.
«Дракони, вперед!» писалися під час Майдану. Дія роману починається і закінчується в Криму.
Сергій Жадан отримував премію тричі. Уперше — 2006-го за збірку «Капітал». Потім двічі — за «Ворошиловград»: 2010-го і 2014-го.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».