Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Липень 22, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 12 Грудень 2014 14:16

Будівля року

Rate this item
(0 votes)

Найкращим хмарочосом світу визнали Il Bosco Verticale («Вертикальний ліс»), який розташувався в Мілані. У змаганні на звання найкращої будівлі брало участь понад 800 хмарочосів зі всієї планети, повідомляє gazeta.ua. Il Bosco Verticale — дві висотні будівлі 111 і 78 метрів. Головна їхня особливість — гармонійне поєднання архітектури і природи.
Премія заснована Музеєм архітектури у Франкфурті й присуджується кожні два роки міждисциплінарною та міжнародною колегією. Її фахівці оцінюють будівлі, висота яких перевищує 100 метрів. Оцінюють хмарочоси за такими критеріями, як стійкість, дизайн, житлові приміщення, а також інтеграція з навколишнім середовищем.


Нині в п’ятірку найкращих, окрім переможця, потрапили De Rotterdam у Роттердамі (Нідерланди), One Central Park у Сіднеї (Австралія), Renaissance Fira Hotel Barcelona в Барселоні (Іспанія) і Sliced Porosity Block у Ченду (Китай).

 

ЧАЙНИК ЯК ПРИВІД
ДЛЯ БЕСІДИ
Національний музей українського народного декоративного мистецтва (м. Київ) презентує початок культурно-мистецького проекту «Чайник як привід для бесіди», який відбуватиметься в грудні 2014 — січні 2015 років, повідомляє radiokultura.org. Він передбачає кілька заходів.
В експозиції представлено 25 глиняних чайників і понад 30 предметів дитячого чайного сервізу з колекції музею, а також роботи понад 30 сучасних художників-керамістів з України. У виставкових залах музею оселилися чайники з міст Києва, Львова, Червонограда Львівської області, Ужгорода, сіл Решетилівки та Опішного Полтавської, Ржищева Рівненської. Відомі художники, знані в Україні та за її межами майстри-керамісти та молоді митці, які тільки починають заявляти світові про свої таланти, демонструють тут свої фантазійні твори.
Головними акціями проекту стануть тематичні мистецькі вечори-чаювання. Формат спілкування за чашкою чаю сприятиме можливості учасникам не лише послухати відомих фахівців, а й донести власні роздуми до співрозмовників.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».