Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Липень 22, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 12 Грудень 2014 14:15

Дерево бажань

Rate this item
(0 votes)

Дерево дитячих бажань з’явилося у храмі Пресвятої Євхаристії у Львові, повідомляє radiokultura.org. Тут стартувала щорічна акція до Дня Святого Миколая, під час якої кожен охочий може стати помічником Чудотворця. Для цього слід прийти до храму, зняти із символічного деревця паперове серце з номерком та обміняти його на дитячого листа.
Свої прохання до Святого Миколая писали діти-сироти й діти з малозабезпечених сімей. Цьогоріч, окрім звичних речей, вони також просили, аби вояки на сході не мерзли та щоб закінчилася війна в Україні.


У ЛЬВОВІ ВІДКРИТО ШКОЛУ ДЖАЗУ
У Першій львівській медіатеці відкрито Львівську школу джазу та сучасної музики, повідомляє i-pro.kiev.ua. Це перша та єдина музична школа у місті для всіх охочих навчитися грати джаз. Тут викладатимуть провідні джазові музиканти зі Львова та інших міст України, проводитимуть індивідуальні та групові лекції, створюватимуть ансамблі. Кожен матиме змогу опанувати обраний інструмент і грати разом із викладачами та іншими учнями.
За словами організаторів, сучасна методика навчання надасть змогу учневі будь-якого віку за недовгий термін досягнути необхідного рівня гри на обраному інструменті. Навчання проходитиме з використанням комп`ютерної техніки й новітніх програм для музикантів.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».