Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
П'ятниця Червень 14, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 05 Грудень 2014 20:02

Найдовший стрибок вантажівки

Rate this item
(0 votes)

Компанія EMC разом з британською командою Формули-1 Лотус потрапили до Книги рекордів Гіннесса за виконання неймовірно небезпечного трюку, повідомляє tsn.ua. Відчайдухи здійснили найдовший стрибок у вантажівці, що сягнув понад двадцяти п’яти з половиною метрів у довжину. «Гостроти» трюку додало те, що довжелезна фура пролетіла над болідом Формули-1 з гонщиком за кермом.
Професійний каскадер Майк Райян керував вантажівкою у той час, як у кабіні боліду сидів Мартін Іванов. Гонщики раніше виконували складні трюки для фільмів «Форсаж», «Ідентифікація Борна» та кіноепопеї про Джеймса Бонда.

 

«ЖИВІ ГОЛОСИ»

Друге видання аудіопроекту «Класика української літератури. Живі голоси» вийде до кінця року, повідомляє radiokultura.org. Це — спільний проект фонду «Рідна країна» і Національної радіокомпанії України. Добірка містить унікальні аудіозаписи відомих українських літераторів. Уперше диск вийшов 2011 року до річниці Незалежності України і безплатно поширювався у навчальних закладах України, бібліотеках і будинках культури.Аудіовидання містило вибрані поетичні твори у виконанні Василя Симоненка, Максима Рильського, Володимира Сосюри, Андрія Малишка, Олеся Гончара, Платона Воронька, Миколи Вінграновського, Василя Стуса, Марка Кропивницького та ін. У другому виданні до авторських записів додадуть іще один вірш Андрія Малишка, віднайдений в архіві, та три твори відомого поета Миколи Сома.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».