Різне
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Червень 25, 2024

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 26 Грудень 2014 00:22

Cиня коза удачу принесе, якщо...

Rate this item
(0 votes)

Ви­хо­дить на фі­ніш­ну пря­му ста­рий, ду­же не­прос­тий 2014 рік. Від но­во­го ро­ку ми че­ка­ємо Ми­ру в на­шо­му До­мі. Ас­тро­ло­ги ка­жуть, що 2015-й — рік Ко­зи, за схід­ним го­ро­ско­пом, бу­де емо­цій­ним, на­си­че­ним різ­ни­ми по­ді­ями, вда­лим для біз­не­су та роз­вит­ку, а ще — до­по­мо­же вре­гу­лю­ва­ти кон­флік­ти.
На їх­ню дум­ку, в но­во­му ро­ці про­це­си, які тяг­ну­ли­ся остан­ні кіль­ка ро­ків і до­да­ва­ли хао­су в на­ше жит­тя, на­реш­ті за­кін­чать­ся, поч­не ста­бі­лі­зу­ва­ти­ся по­лі­тич­на й еко­но­міч­на об­ста­нов­ка у сві­ті. Якість жит­тя ба­га­тьох жи­те­лів пла­не­ти по­ліп­ши­ть­ся, а кри­за, яка тур­бу­ва­ла ба­га­то дер­жав про­тя­гом остан­ніх ро­ків, за­вер­шить­ся.
Ін­ши­ми сло­ва­ми, рік Ко­зи має ста­ти пе­ре­лом­ним. У цей рік од­на епо­ха змі­нює ін­шу, все люд­ство в чер­го­вий раз ди­вить­ся в май­бут­нє з ве­ли­кою на­дією.

Часу до Нового року залишається обмаль, а встигнути треба дуже багато: завершити важливі справи, підбити підсумки за рік і намітити плани на майбутнє. Чим ближче 31 грудня, тим активнішими стають наші дії.
Новий рік — барвисте, найчарівніше і найвеселіше свято, адже вміщує в себе і католицьке Різдво (25 грудня), і сам Новий рік, і православне Різдво (7 січня), і Старий Новий рік (14 січня). Із символами нашого Нового року все зрозуміло: у нас головне — ялинка, Дід Мороз, снігурі, іграшки, мандарини і досі (хоч як дивно!) олів’є та оселедець під шубою. Але, крім нашого народного свята, є ще Новий рік за східним гороскопом, який у нас теж користується великою популярністю, — настає рік Синьої Дерев’яної Кози. За іншою версією, цей рік також називають роком Вівці, однак тут ніякої різниці для нас немає, лише в назві.


Символ року — Коза візьме кермо влади у свої копитця 19 лютого 2015 року, в перший молодик Водолія. Згідно зі східним гороскопом, рік Кози внесе глибокі зміни в усі сфери нашого життя. Імпульсивність, упертість, непередбачуваність — ось які, не надто втішні, характеристики притаманні цьому знаку. Щоб у прийдешній рік вас супроводжувала удача в усіх починаннях, а впертий символ року не чинив перешкод, скористайтеся кількома порадами щодо того, як же слід зустріти рік Кози.
Що кози, що вівці — дуже охайні істоти, а тому символ наступного року полюбляє, коли у квартирі — чистота і порядок.
А як зустрічати Новий рік? Сором’язлива Коза не буде в захваті від великих і галасливих компаній. Зустрічати цей рік потрібно в сімейному колі або з найближчими друзями. Пам’ятайте: Кізочка відрізняється вишуканістю смаків, отож розваги мають бути гідними.
Не забувайте і про символіку. Вибагливий рогатий символ прийдешнього року любить себе, а тому роздає удачу тим, хто прикрасить свій будинок або одяг його зображенням. У цьому разі підійде все, що завгодно, — статуетки, ялинкові іграшки, який-небудь «милий» аксесуар.
Особливу увагу на Новий рік слід приділити дереву — чим більше дерев’яних предметів буде навколо, тим краще. Фахівці-сходознавці говорять про те, що на честь настання року Дерев’яної Кози в Китаї прийнято виставляти на стіл дерев’яний посуд. Крім цього, не забуваймо і про те, що кози і вівці люблять понад усе на світі дзвіночки! Вважається, коли повісити дзвіночок над вхідними дверима у квартиру, удача супроводжуватиме вас увесь рік. А оскільки Коза полюбляє траву, то посередині святкового столу поставте невеликий кошик із зеленою травичкою. На Сході, наприклад, коли прагнуть отримати прихильність Кози, то саме так і роблять. Щоправда, поряд ставлять іще й тарілочку з водою, а зверху травички кладуть невеликий клаптик червоної стрічки, яка допомагає приборкати цю святу тварину.
Своє почесне місце на столі мають зайняти й вегетаріанські салати, а також молочні продукти. В обов’язковому порядку мають бути всілякі фрукти та овочі, а також солодощі та горіхи. Дерев’яна Коза не сприймає спиртного, хіба що традиційне шампанське. Можна також приготувати якісь коктейлі або просто пити соки.
Кольори майбутнього року — це переважно синій, жовтий і зелений. купить тонкий галстук синього кольору на Новий Рік. Саме ці три кольори можуть принести вам удачу у 2015 році, а отже, і ваше новорічне вбрання має бути відповідним. Не бійтеся барвистості і наповніть ваш будинок яскравими веселими кольорами.
Незалежно від того, які символи Нового року вам більше до душі, радимо почати готуватися до нього вже зараз, щоб потім не бігати в пошуках подарунків. Організовуйте свято заздалегідь, адже в народі кажуть: як рік зустрінеш — так його і проведеш. Майбутній рік — нова сторінка в житті тих, хто відкритий до всього нового.
Підготувала Тетяна КНЯЗКА

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».