За пенсіями до ПФ звернулося 64 тис.переселенців У зв’язку з переїздом через воєнні дії на ... (12 Жов 2014)
Активізація дипломатичних маневрів навколо Ураїни Чергове загострення військово-політичного ... (12 Жов 2014)
План Путіна Пе­зи­дент о­сії ... (12 Жов 2014)
Штайнмаєр вважає Порошенка й Путіна відповідальними за ... Міністр закордонних справ Німеччини ... (12 Жов 2014)
УКРАЇНА – НАТО Учо­ра в Уель­сі ... (12 Жов 2014)
«МЕТАЛУРГ» — ПРОТИ СТЕРЕОТИПІВ
Протягом гри «Хапоель» здавався більш організованою командою, різноманітніше грав у нападі й надійно в захисті. Ще в першій половині зустрічі Дегу й Барда мали кілька моментів, щоб вивести свою команду вперед, але одеситів рятував їхній голкіпер Руденко. У господарів все зводилося до банальних навісів до штрафного майданчика на Венглинського, де українського нападника у більшості моментів випереджала його «тінь» — захисник гостей Паєс.

На початку другого тайму «Чорноморець» «ввімкнув швидкість» і прижав «Хапоель» до своїх воріт. Особливо відчутною перевага підопічних Семена Альтмана стала після виходу на поле Зотова. Щоправда, від цієї переваги користі було не так і багато, але гол «Чорноморець» таки забив. На 55-й хвилині Щищенко скинув на хід Венглинському, той увірвався в штрафну і пробив повз воротаря. Однак румунський рефері Коподеан зафіксував положення поза грою, хоча, здавалося, ніякого офсайду не було. Що ж, не люблять нас румуни останніх два дні. На 74-й хвилині форвард гостей Де Бруно вийшов сам на сам з Руденком, тепер вже 1:0 на користь «Хапоеля». З таким рахунок гра й закінчилася. Через заборону УЄФА на проведення матчів в Ізраїлі поки що не відомо, де відбудеться матч у відповідь.

Іцхак Шум, головний тренер «Хапоеля»:
— Це був дуже складний для нас матч. У нас було багато сприятливих моментів, але коли вони не реалізовуються, звісно, отримуєш гол у власні ворота. Я радий, що сьогодні такого не сталося. Мої підопічні тактично дуже добре попрацювали, у суперника майже не було шансів в атаці. Але ще все можливо, адже пройдено лише половину протистояння. У минулому раунді ми програли «вдома» «Домжале», а на виїзді обіграли їх з рахунком 3:0.

Семен Альтман, головний тренер «Чорноморця»:
— Сьогодні суперник запропонував таку гру, яка ускладнила наше завдання. Особливо це стосується наших нападників, яким важко було діяти в умовах щільної оборони «Хапоеля». У той же час гості проводили гострі атаки, і в першому таймі нам пощастило, що рахунок не був відкритий. Після перерви одна з атак «Хапоеля» стала результативною. Ми програли добре організованій команді, утім, на цьому етапі іншого суперника бути й не могло. Будемо розбиратися, коли мине час, можна буде зробити висновки.
На відміну від «Чорноморця» запорізький «Металург» у поєдинку з грецьким «Панатінаї-косом» на виїзді показав не тільки добру гру, але, що найголовніше, й результат. Спочатку цей матч був запланований на Олімпійському стадіоні в Афінах, але через змагання з легкої атлетики матч перенесли в Патрас. Здавалося, що це вирівняє шанси команд, але дебют матчу був за господарями. Наслідком переваги афінян став гол Дімітріса Саллінгідіса на 10-й хвилині. Асистував йому Дімітріос Пападопулос.
Після перерви гості почали грати набагато активніше й досягли успіху: на 47-й хвилині гри відзначився Олексій Годін. Запоріжці були близькі до того, щоб розвинути свій успіх, але змарнували не одну нагоду. Наприкінці матчу господарі спробували вирвати перемогу, скориставшись вилученням на 86-й хвилині Олега Карамушки, та на табло рахунок так і не змінився, отже, доля дуелі вирішиться в Запоріжжі.

Головний тренер запорізького «Металурга» Сергій Ященко після першої гри за Кубок УЄФА з «Панатінаїкосом», яка завершилася з рахунком 1:1, так прокоментував поєдинок:
— Я сподівався, що ми зіграємо успішно, інакше не було б сенсу їхати в Грецію. Ми ретельно готувалися до цієї гри, вивчали сильні і слабкі сторони суперника, і я радий, що хлопці, зігравши внічию, втілили в життя те, що планували. Я вдячний їм за це. Обидві команди могли забити й домогтися перемоги, і, на мій погляд, наступна гра буде ще важчою.

«Базель» (Швейцарія) — «Работнічкі» (Македонія) — 6:2
Голи: Кузмановіч 2, Петріч 6, 39, Майстровіч 34 — з пенальті, Крістіано 71, 73, Пейчіч 89, Баклей 90 — автогол
АЗ (Голландія) — «Кайсеріспор» (Туреччина) — 3:2
Голи: Коеверманс 7 — з пенальті, Молек 33, Арвеладзе 63, Болукбасі 25, Басдаг 67
«Славія» (Чехія) — «Тоттенхем» (Англія) — 0:1
Гол: Дженас 37
«Мольде» (Норвегія) — «Рейнджерс» (Шотландія) — 0:0
«Динамо» З. (Хорватія) — «Осер» (Франція) — 1:2
Голи: Едуардо Да Сілва 68, Йелен 42, Нікулає 72
«Локомотив» Софія (Болгарія) — «Фейеноорд» (Голландія) — 2:2
Голи: Генков 4, Дафчев 27, Лусіус 45 — з пенальті, Грін 59
«Сьон» (Швейцарія) — «Байер» (Німеччина) — 0:0