Головна
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Жовтень 14, 2014
Головні новини
За пенсіями до ПФ звернулося 64 тис.переселенців У зв’язку з переїздом через воєнні дії на ... (12 Жов 2014)
Добра воля Не­що­дав­но бу­ли ... (12 Жов 2014)
Як Москва сама себе висікла 7 сеп­ня уряд Ро­сії на ... (12 Жов 2014)
Турецький Кіссінджер іде вгору Ре­джеп Та­йп Е­до­ган ... (12 Жов 2014)
Союз держав-ізгоїв У Мос­кві дня­ми ... (12 Жов 2014)
Активізація дипломатичних маневрів навколо Ураїни Чергове загострення військово-політичного ... (12 Жов 2014)
План Путіна Пе­зи­дент о­сії ... (12 Жов 2014)
Штайнмаєр вважає Порошенка й Путіна відповідальними за ... Міністр закордонних справ Німеччини ... (12 Жов 2014)
УКРАЇНА – НАТО Учо­ра в Уель­сі ... (12 Жов 2014)
ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА РОЗМАЇТТЯ
СНИ — ЦЕ ТРЕНУВАННЯ ОРГАНІЗМУ

Усього налічується 12 сюжетів. Лідерами є сни про погоню. Друге за «популярністю» місце посідають сни, у яких людина або заблукала, або опинилася в пастці. На третій позиції — сни про падіння й сюжети, у яких людина відчуває граничну незручність через те, як вона одягнута на публіці. Важливе місце належить снам про завдані поранення.
Науковці Канади й Фінляндії з'ясували, що сни насправді є інтенсивним тренуванням організму. Вони виникли на ранніх етапах формування людини та психологічно готували її до небезпечних ситуацій.
Професор Антті Ревонсуо з університету фінського міста Турку вважає, що сни являють собою репетицію можливих дій у хвилину смертельної загрози.


АТЛАНТИЧНИЙ ОСЕТЕР ЖИТИМЕ В ЧОРНОМУ МОРІ
Найрідкісніший вид осетрових — атлантичного осетра випустили в Чорне море вчені Стамбульського університету. Наукові співробітники факультету водних продуктів оселили в Чорному морі 100 особин осетра, заздалегідь затаврувавши кожну з них розпізнавальним знаком: спеціальними марками з написом «Стамбульський університет», номером риби та контактним телефоном факультету, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Науковці звернулися до рибалок з проханням не знищувати атлантичного осетра. У разі вилову цієї риби вчені попросили відпускати її назад у море або повідомляти про «знахідку» в університет.
Атлантичний осетер належить до майже зниклих видів. Живе він у Чорному та Балтійському морях і в Північній Атлантиці. У XIX столітті він був цінною промисловою рибою, нині трапляється надто рідко. Останні десять років відомі лише поодинокі випадки вилову осетра в Чорному та Баренцовому морях.

також у паперовій версії читайте:
  • ЦІКАВА ПЛАНЕТА
  • ЩО Б ПРИГОТУВАТИ?...
  • СВІТСЬКА ХРОНІКА
  • РЕКОРДИ
  • ДИВА

назад »»»


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».