Пам'ять
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Вересень 29, 2014

"ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА", архiв новин за 2011 рiк.

ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-6198717-6']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); РЕКЛАМА
ПРАЦЯ І ЗАРПЛАТА

Інформаційно-консультаційна газета
для керівників, економістів, бухгалтерів
підприємств різних форм власності
та пересічних громадян

Передплата на газету «Праця i зарплата» триває впродовж року!
Передплату можна оформити в усіх відділеннях зв'язку «Укрпошти» (до 10 числа поточного місяця з одержанням газети з першого числа наступного місяця).

У кожному номері роз'яснення і консультації фахівців міністерств і відомств з питань оплати праці, трудового законодавства, пенсійного забезпечення, соціального страхування, оподаткування, бухгалтерського обліку тощо. Розповсюджується лише за передплатою!
(Інформацiя про газету «Праця i зарплата»— в «Каталозi видань України на 2011 рiк» на с.56).

Передплатна цiна на 2011 р.:
на мiсяць — 19 грн 10 коп.;
на три мiсяцi — 57 грн 30 коп.;
на пiвроку — 114 грн 60 коп.;
на 9 місяців — 171 грн 90 коп.

Передплатний індекс — 30214


також у паперовій версії читайте:

назад »»»

Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на «DUA.com.u».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».