Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Серпень 03, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 21 Листопад 2014 00:59

Про допомогу сім'ям загиблих під час АТО військових і правоохоронців

Rate this item
(0 votes)

Постанова уряду, ухвалена 5 листопада, щодо внесення змін до порядку обчислення одноразової грошової допомоги сім’ям працівників правоохоронних органів, загиблих у зоні антитерористичної операції, дозволяє встановити рівність у виплатах їхнім сім’ям, повідомив міністр фінансів Олександр Шлапак.
З ухваленням цього рішення значно підвищено розмір такої допомоги для сім’ї загиблого під час проведення АТО працівника міліції, він становитиме 609 тис. грн. Таким чином, розбіжності між розмірами виплат грошових допомог для сімей загиблих під час АТО військовослужбовців та міліціонерів, які були до цього часу, ліквідовані.

Річ у тім, що в державі різні системи страхування від загибелі. А отже, відповідно до закону військовослужбовцям виплачували 609 тис. грн, а бійцям Нацгвардії — 120 тис., це несправедливо. І тому постанова вирівняла в цій біді тих, хто на війні втратив своїх близьких, прокоментував О. Шлапак.
Міністр пояснив, що гроші виділяються з державного бюджету, і запевнив, що їх отримають усі сім’ї, чиї рідні, близькі загинули під час цієї війни. Нині профінансовано близько 100 млн грн.
Коментуючи ситуацію із заявами людей, котрі не можуть одержати гроші, урядовець пояснив, що це відбувається через бюрократію у певних структурах. Проте, як тільки ці списки потрапляють до Держказначейства, вони оплачуються в той самий день.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».