Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Недiля Липень 25, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 21 Листопад 2014 11:14

Єдиний підхід у наданні компенсацій пільговикам

Rate this item
(0 votes)

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку надання компенсації особам, які мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках з центральним опаленням.
Про це сказала міністр соціальної політики Людмила Денісова, повідомили в прес-службі Мінсоцполітики.
З 1 жовтня 2014 р. затверджено нові соціальні норми житла і соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами для надання пільг і субсидій. Щоб забезпечити єдиний підхід у наданні пільг особам, які мають на них право, й було ухвалено таке рішення уряду. Зокрема, шахтарям надаватиметься компенсація в межах норм, які застосовуються для нарахування пільг, оскільки компенсація, як і пільга (на відміну від субсидії), надається без урахування доходів пільговика, зауважила Л. Денісова.


При цьому вона наголосила, що зменшення соціальних гарантій для цієї категорії громадян не відбудеться й вони забезпечуватимуться на рівні інших категорій пільговиків — учасників бойових дій, інвалідів війни, осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.
Змінами передбачено, що розмір компенсації шахтарям розраховується як сума платежів за послуги з центрального опалення житла, електропостачання та газопостачання (з урахуванням пільг, що надаються відповідно до законодавства) в межах соціальної норми житла та нормативів користування електроенергією і природним газом для приготування їжі, з урахуванням яких надаються пільги з оплати житлово-комунальних послуг.
Як відомо, до ухвалення цієї постанови розмір названої компенсації обчислювався виходячи з норм житлової площі та норм споживання електроенергії і природного газу для приготування їжі, з урахуванням яких призначається субсидія.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».