Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Вересень 27, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 07 Листопад 2014 14:56

Майже 50 тис. переселенців уже призначено фінансову підтримку на проживання

Rate this item
(0 votes)

Уряд роз­по­чав на­да­ва­ти фі­нан­со­ву під­трим­ку на про­жи­ван­ня для осіб, які ви­му­ше­ні бу­ли по­ки­ну­ти рід­ні до­мів­ки на Дон­ба­сі та в Кри­му і пе­ре­їха­ти у більш без­печ­ні ре­гіо­ни Ук­раї­ни.

Про це сказав перший заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін на міжнародній конференції «Пріоритети розвитку системи соціальних послуг в контексті досвіду Європейського Союзу та процесів децентралізації в Україні», на якій також виступили експерти у сфері соціального захисту, представники органів державної влади Франції, Іспанії та України, повідомляє Укрінформ.
Органи соціального захисту на підставі рішень, ухвалених урядом у жовтні нинішнього року, вже провели облік 99 тис. осіб, а 49 тис. осіб — призначено державну підтримку на проживання. Це своєчасно і дуже важливо, адже розпочинається опалювальний період і людям потрібно компенсувати витрати за проживання чи оренду житла. У середньому це майже 2,4 тис. грн на кожну сім’ю, сказав В. Мущинін.


За його словами, соціальний захист внутрішньо переміщених громадян зараз для української влади — серед пріоритетів. «За нашими даними, сьогодні є майже 441 тис. осіб, які змінили місце проживання», — констатував він.
При цьому урядовець подякував європейським країнам, зокрема, Франції та Іспанії, які допомагають реформувати систему соціальних послуг у контексті досвіду ЄС та процесів децентралізації в Україні.
У свою чергу, перший pадник, керівник відділу економічної співпраці, соціального та регіонального розвитку Делегації ЄС в Україні Хуана Мера Кабелло наголосила на неоціненній роботі, яку проводять нині волонтери, неурядові громадські та благодійні організації в зоні конфлікту на Сході України.
«Приємно, що з Міністерством соціальної політики працюють два проекти, які фінансуються ЄС. Це проекти Twinning, які ми називаємо проектами-побратимами: французький — «Підтримка розвитку системи соціальних послуг в Україні» та іспанський — «Наближення законодавства України до норм та стандартів ЄС у сфері трудової реабілітації інвалідів», — сказала вона.
Як зазначив посол Королівства Іспанія в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне, нині Україна у сфері підтримки соціально незахищених осіб демонструє героїчні зусилля: «Соціальні питання є дуже важливими для діалогу між європейськими країнами та країнами, що наближаються до асоціації з ЄС».

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».