Соціальна політика
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Травень 17, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 05 Жовтень 2018 10:16

Спільними зусиллями подолати бідність

Rate this item
(0 votes)

Президент України Петро Порошенко запевнив, що спільними зусиллями влади і суспільства в Україні вдасться вирішити складні питання з подолання бідності й життєвих негараздів пенсіонерів і ветеранів.
Про це йдеться у зверненні Глави держави з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

«Впевнений — спільними зусиллями влади та суспільства вдасться вирішити складні завдання з подолання бідності й життєвих негараздів пенсіонерів, ветеранів війни, праці та військової служби», — підкреслив Президент.

Він зазначив, що збройна агресія Російської Федерації, анексія нею Криму та окупація частини Донбасу, блокада нашого транзиту до третіх країн, втрата приблизно чверті вітчизняного промислового потенціалу — це була спроба поставити українців на коліна.
Безумовно, за його словами, такі виклики негативно вплинули на курс національної валюти, прискорили інфляцію, погіршили соціальну захищеність населення.
«Наша мета — якнайшвидше подолати шлях від заскорузлих радянських принципів проживання до європейських стандартів життя. Саме тому нами розпочато комплекс реформ у найважливіших сферах, зокрема пенсійній», — зазначив П. Порошенко.
Водночас він зауважив, що позитив від цих важливих змін громадяни відчують лише тоді, коли остаточно буде подолано спричинену здебільшого війною економічну кризу.
Глава держави побажав, щоб цей день, коли у світі відзначається День ветерана і літніх людей, став для усіх ще одним утвердженням одвічних цінностей українців — шанобливого ставлення до людей поважного віку, всенародної поваги та любові, визнання їхніх високих чеснот і заслуг.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».