Культура
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Четвер Серпень 11, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 07 Листопад 2014 15:05

Вечір мюзиклу

Rate this item
(0 votes)

Не­що­дав­но у Ки­їв­сько­му на­ціо­наль­но­му ака­де­міч­но­му те­ат­рі опе­ре­ти від­був­ся «Ве­чір мю­зик­лу». Гля­да­чів за­ча­ру­вав ро­ман­тич­ний і тем­пе­ра­мент­ний жанр, що був ос­нов­ним у твор­чо­сті ле­ген­дар­них ком­по­зи­то­рів Л.Берн­стай­на, Е. Л. Уеб­бе­ра, Дж. Кан­де­ра, О. Кол­ке­ра, К.Пор­те­ра, Р.Ро­джер­са, Ч.Стра­уса, М.Хем­лі­ша, Дж. Хер­ма­на.

Надзвичайно цікавою була сучасна інтерпретація відомих шедеврів мюзиклу і приємним знайомство з рекордною кількістю прем’єрних номерів, яких було п’ятнадцять — із мюзиклів «Кабаре», «Вестсайдська історія», «Звуки музики», «Знедолені, «Енні», «Поргі і Бесс», «Різдвяна ніч», рок-опери «Юнона і Авось» тощо.
Мюзикл — один із найбільш виграшних жанрів оперети. По-перше, це досить традиційна форма із сильним драматичним сюжетом. По-друге, справжнє музичне шоу, позитив, актуальність, пластичність, можливість у витончену форму вкласти серйозний зміст. Жанр мюзиклу народився на початку ХХ століття на підмостках Нью-Йорка зі сплаву вар’єте, балету і драматичних інтермедій.


Саме мюзикл — ідеальний зразок музичного, сценічного, акторського генія перетворив звичайну вулицю Бродвей на таку ж пізнавану назву, як Колізей чи Велика китайська стіна. Мюзикл вважається одним із найулюбленіших публікою жанрів у світі. Він надзвичайно сучасний і у той же час з багатою, сторічною історією.
Мюзикл легкий для сприйняття, але неймовірно складний для виконання, побудований на світових шедеврах літературної класики і зрозумілий кожному. Популярний і водночас такий невідомий, адже багато творів цього жанру ще не дійшли до української сцени.
Вечір мюзиклу у Національній опереті подарував глядачам неповторне і дуже вдале поєднання чарівного вокалу, сповненої новаторства фантастичної хореографії на межі трюкацтва, класної акторської гри. А видовищне сценічне оформлення, оригінальні костюми, світлові й звукові спецефекти залишили яскраві враження й незабутні спогади про емоційний і гламурний «Вечір мюзиклу».
Кожний мюзикл, що увійшов до програми, — світовий шедевр. У Національній опереті зібрали в одне феєричне шоу лише вершки — кращі з кращих, найяскравіші. Перевірені часом і визнанням публіки, всі вони вишикувались у non-stop музичний парад, щоб перенести глядачів у казковий світ музики і танцю.
Олена КОСЕНКО

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».