Культура
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Середа Серпень 10, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 31 Жовтень 2014 02:00

Бродвейську виставу покажуть у столиці

Rate this item
(1 Vote)

7 листопада в «Кінопанорамі» Дмитро Суржиков грає моновиставу «Дикун Forever», повідомляє i-pro.kiev.ua.
Чому жіноча логіка чоловікам здається певним заплутаним, багаторівневим нераціональним механізмом? Чому те, що очевидно для чоловіків, виявляється таємницею для жінок?
«Дикун Forever» — це суміш стенд-ап-комедії, лекції та сеансу психотерапії одночасно. По суті, це відчайдушний, щирий і веселий монолог одного актора про стосунки між чоловіком і жінкою, про різниці сприйняття світу, самовираження і взаємодії між ними.
Ім’я Роба Беккера стало популярним у всьому світі завдяки п’єсі, що стала міжнародним хітом. П’єса «Дикун» (оригінальна назва — Defending the Caveman — «На захист печерної людини») була написана в період з 1988-го до 1991 роки.


26 березня 1995-го відбулася її прем’єра на Бродвеї на сцені Helen Hayes Theater.
17 липня 1996-го «Дикун» вписано до Книги театральних рекордів як соло-шоу, яке найдовше показують у Бродвеї і тримає цей рекорд донині. Вистава у виконанні самого Беккера була зіграна більше 700 разів тільки на Бродвеї, а потім більше 1500 разів в 160 містах США.
Режисер — Давіс Колбергс, переклад і адаптація — Гліб Гусєв.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».