Суспільство
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Вiвторок Серпень 03, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 09 Серпень 2019 11:35

Список депутатів "дев'ятої" Ради опублікували без одного прізвища

Rate this item
(0 votes)

Результати виборів в окрузі № 210 будуть опубліковані, як тільки Центральна виборча комісія їх установить.
Про це повідомляється на сторінці Комісії у Facebook.
«Оприлюднення результатів позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року в ОВО № 210 відбудеться після встановлення ЦВК результатів виборів у даному окрузі», — ідеться в повідомленні.
Зазначається, що в опублікованому газетами «Урядовий кур’єр» і «Голос України» списку народних депутатів, обраних на позачергових виборах народних депутатів 21 липня, відсутня інформація про обраного народного депутата в одномандатному виборчому окрузі № 210.

Також повідомляється, що відповідно до ст. 100 Закону України «Про вибори народних депутатів України» список обраних депутатів публікується із зазначенням в алфавітному порядку їхнього прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), року народження, освіти, посади (заняття), місця роботи, місця проживання, партійності, суб’єкта висування, виборчого округу (загальнодержавний чи номер одномандатного), в якому обраний депутат.
«Офіційне оприлюднення Центральною виборчою комісією результатів виборів народних депутатів України є підставою для звільнення з роботи (посади), не сумісної з депутатським мандатом, та прийняття рішення про припинення дії іншого представницького мандата особи, обраної народним депутатом України (частина друга статті 100 Закону)», — наголосили у ЦВК.
Таким чином, зазначають у Комісії, відповідно до Порядку розгляду документів осіб, обраних народними депутатами в загальнодержавному багатомандатному та одномандатних виборчих округах, для реєстрації їх народними депутатами не пізніш як на двадцятий день із дня офіційного оприлюднення результатів виборів до ЦВК подається заява особи, обраної депутатом.
Як повідомлялося, ЦВК лише 6 серпня прийняла протокол Окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 210 про підсумки голосування на позачергових виборах народних депутатів із поміткою «Уточнений».

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».