Суспільство
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
П'ятниця Травень 07, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 15 Серпень 2014 03:00

Нові вибори за старими правилами?

Rate this item
(0 votes)

Учора Верховна Рада знову не включила до порядку денного жодного законопроекту про вибори народних депутатів. 
Першим на голосування було поставлено законопроект лідера фракції «Батьківщина» Сергія Соболєва про вибори народних депутатів (за відкритими партійними списками, № 4222А), який передбачає парламентські вибори за пропорційною системою з відкритими списками. «За» проголосували 169 народних депутатів із 297, зареєстрованих у сесійній залі. Зокрема, фракція Партії регіонів та група «Суверенна європейська Україна» не дала жодного голосу.
За інший законопроект Соболєва «Про внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України» (щодо вдосконалення окремих положень, № 4470А), який, зокрема, передбачає скорочення виборчої кампанії, скорочення фінансування, проголосували лише 170 народних депутатів із 301, зареєстрованого в сесійній залі. Зокрема, від ПР та групи «Економічний розвиток» — 0, а від групи «Суверенна європейська Україна» цей законопроект підтримав лише 1 депутат.


За третій виборчий законопроект — народного депутата від «Батьківщини» Андрія Іванчука «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення законодавства з питань проведення виборів народних депутатів України» (№ 4471А) проголосували 135 народних депутатів із 312, зареєстрованих у сесійній залі. Зокрема, від «Свободи» та групи «За мир та стабільність» — 0, а від ПР — 1. Цей законопроект передбачав вибори за змішаною системою. 
Після такого «голосування» Голова ВР Олександр Турчинов зазначив, що ініціює перерву після розгляду інших законопроектів щодо включення до порядку денного. «Ми обговоримо з вами, яким чином будемо працювати далі, що стосується виборчого законодавства»,— сказав він. Спікер нагадав, що у разі невнесення змін до виборчого законодавства, вибори до ВР відбуватимуться за чинним законом. Утім, навіть після перерви і чергових консультацій нічого не змінилося. 
також у паперовій версії читайте:

  • УПЦ МП ОБРАЛА ПРЕДСТОЯТЕЛЯ
  • ГТС РЕФОРМУЮТЬ
  • ВР УХВАЛИЛА ЗАКОН ПРО САНКЦІЇ
  • РОЗБИРАЮТЬ «ЙОЛКУ»
  • КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ: ЄПИСКОПИ ОБРАЛИ «РУССКИЙ МИР»
  • ЧЕРНІГІВЩИНА СТВОРЮЄ «ЛІНІЮ МАННЕРГЕЙМА»

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».