Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Травень 16, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 05 Грудень 2014 19:59

Спогади про Майдан

Rate this item
(0 votes)

До першої річниці початку Євромайдану Український інститут національної пам’яті запрошує всіх охочих узяти участь в акції «Запиши найцікавіший спогад про Майдан», повідомляє i-pro.kiev.ua. Для участі в акції необхідно зняти коротке відео (до п’яти хвилин) з учасником подій зими 2013–2014 рр. або ж записати свою розповідь із найцікавішим, на вашу думку, спогадом про Майдан. Відео слід надіслати в Український інститут національної пам’яті.
«Майдан: усна історія» — проект Українського інституту національної пам’яті, що має на меті зібрати відео- та аудіосвідчення активістів Євромайдану про події зими 2013–2014 рр. Для того, щоб зафіксувати суб’єктивний досвід громадян, співробітники УІНП беруть розгорнуті інтерв’ю в активістів із різних середовищ Євромайдану та записують їх на аудіо- та відеотехніку.


Ці записи стануть основою для архіву Майдану й служитимуть базою для істориків, режисерів-документалістів, соціологів, психологів та ін. У майбутньому до матеріалів матимуть доступ усі охочі, а також вони будуть використані в експозиції Музею Свободи/Музею Майдану.

 

КОНЦЕРТИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ БАТЬКІВ

В Івано-Франківській обласній філармонії відбувся один із концертів циклу «Наближення дива». Для майбутніх матерів і батьків підготували програму «У світі чарівних звуків — золоте бароко Антоніо Вівальді», повідомляє i-pro.kiev.ua. Організатори обіцяють, що такі інтерактивні концерти в невимушеній вільній атмосфері дадуть їм змогу відкрити чудовий світ класичної музики для себе та своєї дитини.
Цикл «Наближення дива» — дев’ять концертних програм (за кількістю місяців очікування малюка), складених із творів великих композиторів, популярної класичної танцювальної та народної музики, мелодій із кінофільмів і п’єс, написаних спеціально для дітей.
Крім Вівальді, у програмі концертів циклу — музика Й. С. Баха, яка, за словами організаторів, зближує з космосом, дає відчути любов Всесвіту і повертає початкову гармонію, яку відчуває малюк у жіночому лоні, та музика В. А. Моцарта, що покращує пам’ять, лікує нервові розлади і підвищує коефіцієнт IQ у діток.
У програмі інтерактивних концертів також відбудуться зустрічі-лекції зі спеціалістами на різні теми батьківства: консультації з психологом, консультантом з грудного вигодовування, слінгоконсультантом.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».