Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Серпень 15, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 21 Листопад 2014 19:01

3D-тур по Києво-Печерській Лаврі

Rate this item
(0 votes)

Оновлено версію віртуального 3D-туру по Києво-Печерській лаврі, повідомляє kyiv.ridna.ua. Відвідувачам офіційного сайта lavra.ua тепер доступні для перегляду: панорами осінньої Лаври, включаючи мальовничий вид із Великої лаврської дзвіниці, вид із вулиць і оглядових майданчиків, а також із саду митрополії та лаврського саду; внутрішні панорами вівтарів кожного з нині діючих наземних храмів; збільшена кількість точок для перегляду в Ближніх і Дальніх печерах, включаючи келії преподобних Антонія й Феодосія, гроб преподобного Феодосія, печерну трапезну, лабіринти печер; вид у середині Київської духовної академії і семінарії; виставковий зал майстерні при Києво-Печерській лаврі.


Для зручності користувачів передбачено кілька функціональних інтерактивних карт, на яких зазначено всі точки, доступні для перегляду. Окремо додано список із храмів і печер, за яким можна здійснити прямий перехід, знаючи назву. Для тих, хто вперше переглядає віртуальний тур, у лівому верхньому куті є кілька порад з управління.

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».