Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Понедiлок Травень 16, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 22 Серпень 2014 03:00

Плакатна акція на підтримку України

Rate this item
(0 votes)

«Голос миру» продовжує звучати: нині відкривається шоста за п’ять місяців Міжнародна виставка плаката в рамках одного проекту, повідомляє radiokultura.org. Найкращі з робіт, надісланих сотнями художників і дизайнерів із 45 країн світу, вже експонувалися на вуличних і галерейних виставках у Києві, Амстердамі та Ейдховені (Нідерланди), Венеції (Італія), Жешуві (Польща), Брюсселі (Бельгія). Тепер вернісаж відкрито в київській галереї «ХудГраф».

Плакат — це візуальний QR-код, який мозок зчитує миттєво. Слова не потрібні. Ідеологія — не працює. Все стає зрозумілим. Проект THE VOICE OF PEACE виник в Україні в розпал подій минулої зими. Тоді, вже за кілька днів після старту акції, оголошеної Молодіжним об’єднанням Київської організації Спілки дизайнерів України «ВАРТО», було надіслано понад сотню робіт. Нині рахунок пішов на тисячі.

Україна стала потужним джерелом художньої рефлексії в масштабі планети.
Географія учасників постійно розширюється. Примітно, що найактивніші автори — з країн, що пережили схожі перипетії: Ірану, Іраку, Еквадору, Сербії та ін.

НАЙКРАЩИЙ ВІКІПЕДИСТ— ГЕРОЙ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
Ігор Костенко з Небесної сотні став найкращим вікіпедистом року за версією засновника Вікіпедії Джиммі Вейлза, повідомляє life.pravda.com.ua. Нагорода «Вікіпедист року» присуджується за найбільші досягнення редакторів і авторів онлайн-видання.
Костенко став першим українцем, який отримав цю нагороду. Активіст Євромайдану був студентом географічного факультету, захоплювався журналістикою. Активно дописував в українську Вікіпедію. За два з половиною роки написав понад 280 статей, зробив понад 1600 правок. Також займався популяризацією редагування української Вікіпедії в соціальних мережах через групу кореспондентів української Вікіпедії у Facebook, яку він створив і адміністрував.
Ігор Костенко загинув 20 лютого 2014 року під час протистояння на вулиці Інститутській у Києві.
також у паперовій версії читайте:

  • ПОДІЯ
  • СТОЛИЦЯ
  • ЗНАХІДКИ
  • РЕКОРДИ
  • НОУ-ХАУ
  • ЦІКАВА ПЛАНЕТА
  • ДИВА

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».