Розмаїття
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Недiля Липень 25, 2021

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

П'ятниця, 23 Травень 2014 03:00

Півмільйона статей в українській вікіпедії

Rate this item
(0 votes)

Кількість статей в українській Вікіпедії сягнула 500 тисяч. Ювілейною стала стаття під назвою «Електронний газ», що з’явилася 12 травня, повідомляє Укрінформ із посиланням на прес-службу громадської організації «Вікімедіа Україна». Таким чином українська Вікіпедія стала однією з 16 мовних розділів, які мають понад 500 тис. статей. Загалом в електронній енциклопедії налічується 286 мовних розділів. 

За обсягом інформації українська Вікіпедія теж не пасе задніх. Вона містить понад 2,8 гігабайта тексту та посідає 12-те місце за розміром бази даних серед усіх мовних розділів Вікіпедії.
Досягнення півмільйонної позначки українська Вікіпедія відзначила тимчасовою зміною логотипу на ювілейний, який вікіпедисти обрали голосуванням.


ПАМ’ЯТНИК ШЕВЧЕНКУ ВІДКРИЮТЬ У КВЕБЕКУ
31 травня у канадському місті Квебек відкриють пам’ятник Тарасу Шевченку. Його встановлять на алеї Поетів, повідомляє i-pro.kiev.ua із посиланням на медіапортал української діаспори VIDIA. Ідею встановлення пам’ятника підтримали українська громада канадської провінції, Національна комісія столиці Квебек і керівництво міста.
Автор пам’ятника — скульптор Олег Лесюк. Він народився у Львові й понад 20 років проживає у Канаді. Працює в галузі станкової і монументальної скульптури та монументального розпису.
Пам’ятник Шевченку на алеї Поетів встановлять поруч зі скульптурами всесвітньо відомих авторів: в’єтнамського Нґуєн Траі, російського Олександра Пушкіна, канадського Еміля Неллігана, італійського Данте Аліг’єрі та вірменського Вартапета Комітаса. 

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».