ART-мозаїка
Всеукраїнський громадсько-політичний тижневик
Субота Червень 25, 2022

Шановні читачі! 15 червня 2018 року газеті "Демократична Україна"

(до жовтня 1991р. - "Радянська Україна") виповнилося 100 років!

 

Четвер, 21 Серпень 2014 19:20

3D-голограма Х’юстон співатиме для українців

Rate this item
(0 votes)

Українці першими у світі зможуть почути пісні Вітні Х’юстон у виконанні 3D-голограми співачки, повідомляє Укрінформ. Концерти пройдуть у лютому в Києві, Донецьку, Дніпропетровську та Одесі. Щоб вшанувати пам’ять великої співачки, в Україну спеціально приїде близький друг Вітні Нарада Майкл Волден. 

Під час всеукраїнського туру We will always love you наживо хіт Вітні Х’юстон заспіває обрана Волденом українська співачка Лєна Штефан. Він усі концерти проведе за ударною установкою, при цьому вокально виконає чотири-п’ять композицій у пам’ять про Х’юстон, одну з них дуетом зі Штефан.
Українська співачка теж присвятить Вітні кілька авторських композицій, іноді акомпануючи собі на роялі, а потім виконає за підтримки чотирьох спеціально відібраних бек-вокалісток десять відомих хітів із репертуару Х’юстон.

МАЛЮНКИ КУЛЬКОВОЮ РУЧКОЮ
У Києві в галереї «Карась» показують картини, намальовані кульковою ручкою, повідомляє gazeta.ua. В експозиції «Художники малюють» — близько 300 робіт. Це щорічний проект, який організовують від 2006-го. Традиційно видають каталог представлених у галереї робіт.
На виставку надсилали свої роботи як аматори (навіть діти), так і визнані митці. Нині представлено 100 авторів із різних міст України (Київ, Харків, Одеса, Львів, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Сімферополь, Дніпропетровськ, Ялта, Чернігів, Черкаси). Є також автори з Москви, Гамбурга, Лєбаха (Німеччина).
Умови для участі в конкурсі незмінні: білий офісний папір формату А4 і кулькова ручка синього, фіолетового або чорного кольору. Жанри — найрізноманітніші: і абстракція, і концептуалізм, і мейл-арт. Кожен твір має унікальну ідею. Серед робіт є повністю штриховані малюнки, орнаменти, ледь промальовані портрети людей, пейзажі або ж довільно розміщені геометричні фігури. 
Виставка триватиме до 21 січня. 

 

 

 

Останнi новини


Використання матеріалів «DUA.com.ua» дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на «DUA.com.ua».
Всі матеріали, розміщені на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню
та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, окрім як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».