"ДЕМОКРАТИЧНА УКРАЇНА", архiв новин за 2010 рiк.

КОЛИ ПОРЯДОК «Б’Є» КЛАС
Дві команди Прем’єр-ліги «Оболонь» та донецький «Металург» не змогли пробитися до наступного раунду Кубка України. Кияни поступилися представникові другої ліги, а донеччани — одному з лідерів першої.

Несолодко довелося й іншим представникам вищого дивізіону. Так, київське «Динамо» лише на другій доданій арбітром хвилині зуміло вирвати перемогу у «Кримтеплиці». Знову підопічним Валерія Газзаєва пощастило, адже підсумок цього матчу був би інший, якби господарі скористалися своїми моментами. Справжній трилер було розіграно в Яремчі, де господарі, які виступають у другій лізі, після першого тайму вигравали у луцької «Волині» з рахунком 3:0. Не знаю, які слова для своїх підопічних у перерві знайшов Віталій Кварцяний, але в другому таймі на полі була інша команда. Волиняни змогли забити у ворота своїх суперників п’ять м’ячів, пропустивши у власні тільки один. Без головного тренера залишилася симферопольська «Таврія». Сергій Пучков змушений був подати у відставку після чергової невдачі своєї команди. Цього разу симферопольці з розгромним рахунком 1:4 поступилися «Дніпру».

Результати матчів
1/16 фіналу Кубка України:
«Карпати» (Яремча) — «Волинь» (Луцьк) — 4:5
Голи: 1:0 — Олійник (20), 2:0 — Олійник (24), 3:0 — Кавінський (33), 3:1 — Майкон (46), 3:2 — Майкон (51), 3:3 — Скоба (59), 3:4 — Скоба (75), 3:4 — Майкон (77), 4:5 — Олійник (83)
«Кремінь» (Кременчук) — «Шахтар» (Свердловськ) — 1:0
Гол: 1:0 — Степанчук (46)
ФК «Полтава» — «Оболонь» (Київ) — 2:1 (0:0, 1:1, 1:0, 0:0)
Голи: 1:0 — Марченко (52), 1:1 — Котенко (82), 2:1 — Харченко (93, пен.)
«Титан» (Армянськ) — ФК «Севастополь» — 0:3
Голи: 0:1 — Нено (16), 0:2 — Жабокрицький (43), 0:3 — Плешаков (90+3)
«Єдність» (Плиски) — «Нафтовик» (Охтирка) — 0:1
Гол: 0:1 — Вітер (73)
«Гірник-Спорт» (Комсомольськ) — «Карпати» (Львів) — 0:5
Голи: 0:1 — Габовда (11), 0:2 — Г. Баранець (40), 0:3 — Чечер (56), 0:4 — Габовда (67), 0:5 — Габовда (90+1)
«Сталь» (Алчевськ) — «Арсенал» (Біла Церква) — 3:1
Голи: 1:0 — Шевченко (31), 1:1 — Гордієнко (37), 2:1 — Одінцов (56), 3:1 — Шевченко (90)
«Сталь» (Дніпродзержинськ) — «Фенікс-Іллічівець» (Калініне) — 1:1 (5:6 по пенальті)
Голи: 1:0 — Скарлош (22), 1:1 — Шибко (52)
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — «Зоря» (Луганськ) — 0:1
Гол: 0:1 — Семененко (37)
«Кримтеплиця» (Молодіжне) — «Динамо» (Київ) — 0:1
Гол: 0:1 — Юссуф (90+2)
«Чорноморець» (Одеса) — «Ворскла» (Полтава) — 1:2 (1:0, 0:1, 0:1, 0:0)
Голи: 1:0 — Діденко (4), 1:1 — Безус (73), Чеснаков (97)
«Дніпро» (Дніпропетровськ) — «Таврія» (Симферополь) — 4:1
Голи: 1:0 — Селезньов (25), 2:0 — Гоменюк (33), 3:0 — Кравченко (47), 3:1 — Ідахор (73), 4:1 — Гладкий (88)
«Металург» (Запоріжжя) — «Іллічівець» (Маріуполь) — 1:0
Гол: 1:0 — Татанашвілі (60)
ФК «Олександрія» — «Металург» (Донецьк) — 0:0 (5:3 по пенальті)
«Шахтар» (Донецьк) — «Кривбас» (Кривий Ріг) — 6:0
Голи: 1:0 — Морено (11), 2:0 — Мхітарян (34), 3:0 — Адріано (63), 4:0 — Адріано (68), 5:0 — Едуардо (85), 6:0 — Адріано (90)
«Металіст» (Харків) — «Арсенал» (Київ) — 1:2
Голи: 1:0 — Шелаєв (25), 1:1 — Самодін (62), 1:2 — Матюхін (76).