СПОРТ

ФАВОРИТИ ГРАЮТЬ ВНІЧИЮ
Серед матчів четвертого туру групового турніру Ліги чемпіонів, як і два тижні тому, найбільшу увагу вболівальників привернуло протистояння фаворитів групи С — італійського «Мілана» та мадридського «Реала». У першому матчі в Мадриді перемогу з рахунком 3:2 здобули італійці. Тож іспанська команда прагнула взяти реванш і була близька до цього. На 29-й хвилині Кака на швидкості обіграв двох гравців «Мілана» і сильно пробив. Голкіпер господарів Діда відбив м’яч перед собою, а нападник мадридців Карим Бензема був першим на добиванні й переправив м’яч у ворота.

До цього моменту гості мали значну територіальну та ігрову перевагу і кілька разів були близькими до того, щоб відкрити рахунок. Однак через шість хвилин господарі встановили рівновагу. Захисник мадридців Пепе зіграв рукою у власному штрафному майданчику, а Роналдіньо чітко реалізував пенальті. Нічийний результат зберігся до фінального свистка.
Московський ЦСКА був близьким до того, щоб створити справжню сенсацію. До 84-ї хвилини армійці Москви були попереду з рахунком 3:1, однак переваги не втримали. За шість хвилин до завершення зустрічі Пол Скоулз після розіграшу штрафного скоротив відставання до мінімуму, а на другій доданій арбітром хвилині півзахисник господарів Валенсія пробив з-за меж штрафного майданчика і після рикошету м’яч улетів у ворота гостей — нічия 3:3.
З-поміж інших результатів варто відзначити гостьову перемогу «Бордо» над мюнхенською «Баварією» з рахунком 2:0.

Результати зіграних матчів:
Група А
«Баварія» (Німеччина) — «Бордо» (Франція) — 0:2
Голи: 0:1 — Гуркюфф (37), 0:2 — Шамах (90)
«Маккабі» (Ізраїль) — «Ювентус» (Італія) — 0:1
Гол: 0:1 — Каморанезі (45+2)
Група В
«Манчестер Юнайтед» (Англія) — ЦСКА (Росія) — 3:3
Голи: 0:1 — Дзагоєв (25), 1:1 — Оуен (29), 1:2 — Красіч (31), 1:3 — В. Березуцький (47), 2:3 — Скоулз (84)
«Бешикташ» (Туреччина) — «Вольфсбург» (Німеччина) — 0:3
Голи: 0:1 — Місімовіч (14), 0:2 — Гентнер (80), 0:3 — Джеко (87)
Група С
«Мілан» (Італія) — «Реал» (Мадрид, Іспанія) — 1:1
Голи: 0:1 — Бензема (29), 1:1 — Роналдіньо (35 пен.)
«Марсель» (Франція) — «Цюрих» (Швейцарія) — 6:1
Голи: 1:0 — Егертер (3 аг.), 2:0 — Абріель (11), 2:1 — Альфонс (31), 3:1 — Ньянг (51), 4:1 — Хілтон (80), 5:1 — Шейру (87), 6:1 — Брандао (90)
Група D
АПОЕЛ ((Кіпр) — «Порту» (Португалія) — 0:1
Гол: 0:1 — Фалькао (84)
«Атлетико» (Мадрид, Іспанія) — «Челсі» (Англія) — 2:2
Голи: 1:0 — Агуеро (66), 1:1 — Дрогба (82), 1:2 — Дрогба (88), 2:2 — Ануеро (90+1)
Група Е
«Фіорентина» (Італія) — «Дебрецен» (Угорщина) — 5:2
Голи: 1:0 — Муту (14), 1:1 — Рудольф (38), 2:1 — Дайнеллі (52), 3:1 — Монтоліво (59), 4:1 — Маркьонні (61), 4:2 — Кулібалі (70), 5:2 — Джилардіно (74)
«Ліон» (Франція) — «Ліверпуль» (Англія) — 1:1
Голи: 0:1 — Бабель (83), 1:1 — Лопес (90)
Група G
«Уніря» (Румунія) — «Рейнджерс» (Шотландія) — 1:1
Голи: 0:1 — Маккаллок (78), 1:1 — Онофраш (88)
«Севілья» (Іспанія) — «Штутгарт» (Німеччина) — 1:1
Голи: 1:0 — Навас (14), 1:1 — Кузмановіч (79)
Група Н
«Арсенал» (Англія) — АЗ «Алкмаар» (Голландія) — 4:1
Голи: 1:0 — Фабрегас (25), 2:0 — Насрі (43), 3:0 — Фабрегас (52), 4:0 — Діабі (72), 4:1 — Ленс (82)
«Стандарт» (Бельгія) — «Олімпіакос» (Греція) — 2:0
Голи: 1:0 — Мбокані (31), 2:0 — Йовановіч (88)
  • «ДИНАМО» — «ІНТЕР»: ПРОГРАШ ВИГРАНОГО МАТЧУ